Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hintertux


Ten, kdo si přeje v Hintertux relaxovat při nebo po lyžování, tak k tomu najde dost míst rovnou na ledovci. Ve stanici Fernerhaus i Sommerbergalm se nacházejí velké a moderní restaurace s příjemnými terasami. Sommerbergalm je také všeobecně považován za vstupní a výstupní bod na ledovci Hintertux a stává se velmi často východiskem různých après ski slavností. Přímo u dolní stanice kabinky se pak nachází poměrně velký aprés-ski bar. Pokud však jde o nabídku après ski přímo v Hintertuxu, tak za zmínku rozhodně stojí nejvýše položené termální lázně v Evropě, které se nachází v hotelu Kirchler. Ten leží asi 500 metrů od dolní stanice lanovky na ledovec. Nejbližším větším centrem aprés-ski dění je však 17 km vzdálený Mayrhofen, kde nejdete zejména dobře vybavený aquapark. Ten nabízí bazén, klouzačky, saunu, páru a nebo i solárium. Kromě toho je v Mayrhofenu k dispozici i kluziště, fitness centrum, bowling, tenis a dokonce i kasino. Samozřejmostí jsou obchody a množství restaurací a barů.

 

Zájezdy do Hintertux

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hintertux


Co se zdejší sportovní nabídky týká, je opravdu široká. V okolí se nachází přes 10 km sáňkařských drah, z nichž 7 km je osvětlených. Také městečko Zell disponuje osvětlenou ledovou plochou, která láká návštěvníky nejen na klasické bruslení, ale i na hokej. Okolí je také velmi vhodné pro zimní turistiku. Opravdovým lákadlem Hintertux je však na ledovci se nacházející jedinečný přírodní ledový palác "Eis Palast", s fascinujícími obrovskými rampouchy a ledovými krystaly. Okolí ledovce Hintertux můžete poznat také při túrách na sněžnicích nebo na běžkách. Nabídka aprés-ski aktivit je díky rozlehlosti Zillertalu opravdu vysoká, hojně navštěvované jsou například i upravované zimní chodníky pro pěší turistiku. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ramsau

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje