Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hinterstoder - Höss


Krásná zimní krajina, impozantní horské pozadí a nádherný svahy - to vše nabízí lyžařské středisko Hinterstoder - Höss. V poněkud odlehlé obci Hinterstoder, na úpatí pohoří Totes Gebirge, má lyžování dlouhou tradici. Již v roce 1912 zde byl uspořádán první lyžařský závod. I dnes splňuje obec s přilehlou oblastí Hutterer - Höss všechny požadavky pro uspořádání i závodu Světového poháru. Apres-ski v Hinterstoder je však relativně tiché. K dispozici je pouze 8 lyžařských chat, 2 bary a restaurace. Nechybí zde však veřejná sauna, fitness centrum a tenis.

 

Zájezdy do Hinterstoder - Höss

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hinterstoder - Höss


Velkým zážitkem v této oblasti však bývá výlet na sněžnicích a lyžařské túry uprostřed zdejší opravdu nedotčené přírody. Dalšími atraktivními sportovními zážitky může být i sáňkování na osvětlené sáňkařské dráze či romantické sjíždění svahů s hořícími pochodněmi a noční výlety. Sáňkařská dráha je 1,2 km dlouhá a je otevřena do 23.00 hodin. V téhle lyžařské oblasti se pro návštěvníky také velice často organizují různé večerní programy. Kromě lyžování je Hinterstoder oblíbeným místem i pro paraglidisty, kteří startují z horních bezlesých partií. Občas se vám tedy může stát, že vám nad hlavou prosviští padák. Vrcholek hory není zalesněný a tudíž nabízí i krásné výhledy do údolí.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Windischgarsten

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mírná sněhová vánicemírná sněhová vánice3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje