Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Selva Gardena


Val Gardena je to správné místo pro ty, kteří si přejí strávit svou zimní dovolenou v Itálii a pátrají po zdařilém aprés-ski. Celkem 35 horských chat zde láká přes den k odpočinku a večer k zábavě. Ve Wolkensteinu si můžete dopřát skvělou zábavu ve "Sklípku Luisl", "Saltos" a "Après-Ski Iglu" a věřte, že ani v "Goalie’s Irish Pub" se nebudete nudit. V "Umbrella" se zase můžete potkat s barmankami, které "plivou" oheň! I mimo sjezdovky si můžete užít zábavu, například při výletu na sněžnicích, bruslení, lezení po ledovci nebo na saních. V aquaparku "Mardolomiti" v St. Ulrichu je k dispozici obrovská klouzačka, odpočinek najdte i v sauně a nebo ve venkovním bazénu.

 

Zájezdy do Selva Gardena

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Selva Gardena


St. Christina a sousední obce navíc pořádají pro hosty atraktivní kulturní a zábavné programy. Krytý bazén, dokonce s horkým pramene, nabízí Ortisei. Na dně údolí se nacházejí tři městečka (Selva, St. Cristina a Ortisei / St. Ulrich) a kolem nich jsou po jeho svazích také rozeseté alpské hotýlky a pensiony - jako vystřižené z obrázku. Všechny nabízejí kuchyni, která zahrnuje úžasnou směs rakouských a italských specialit. Namátkově bychom mohli jmenovat Miravalle Restaurace, Rino (báječné pizzy), Scoiattolo (místní speciality), Costabella (fantastické těstoviny) nebo i Bar La Stua. Skvělým místem odpočinku v Selva Gardena je i Hotel WOLKENSTEIN.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bolzano

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje