Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Alpe d'Huez


Alpe d´Huez je rodinné, všestranné středisko, ovšem ohromné velikosti, takže trvá o něco déle se v jeho obřím lyžařském areálu zorientovat. O dostatečně rozmanitý noční život se však v Alpe d'Huez postará několik diskoték, stejně jako četné bary a kavárny. Vydatně se pobavíte např. v "Le Tremplin", "Avalanche Bar" nebo v "Tavern", kde pravidelně hrají naživo kapely. Tancovat se však dá nejlépe ve vyhlášeném nočním klubu "L’Igloo" nebo "The Stage One". Každý den po lyžování bude pro vás velkým zážitkem i nesčetné množství různých aktivit, jako je rallye na ledu, jízda na skútru, výlety na sněžnicích nebo po zimní krajině, ale i sáňkování nebo různé druhy halových sportů v Palais des Sports v Alpe d'Huez. Zvláštním tipem pro milovníky zábavy je lezení po 200 m vysoké příkré zdi v Gorges de Sarenne, které je přímo ideální pro všechny, kteří prahnou po zvláštním napětí. Najít v Alpe d'Huez dobrý bar nebo restauraci není vůbec žádný problém, většina z nich se soustřeďuje v hlavním městě, Quartier des Jeux. "Smithy‘s Tavern" nabízí pestrou nabídku jídla hlavně pro vegetariány, "Sports Bar" nabízí spoustu zábavy za přítomnosti DJ, "O'Sharkeys" je typická irská hospůdka. Za doporučení jistě stojí i "Tiger Cafe", které kromě příznivých cen nabízí i bazén. Za noční zábavou pak lze vyrazit do klubů - nejoblíbenějšími jsou bezesporu "Igloo club", "Yeti bar" nebo "Tropicana club. Čistou relaxaci zde tak po skončení provozní doby vleků nabízí hostům lyžařského střediska celkem 76 restaurací, 30 barů, 4 diskotéky a 2 kina.

 

Zájezdy do Alpe d'Huez

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Alpe d'Huez


K aktivnímu odpočinku také můžete využít kluziště a venkovní vyhřívaný bazén. Pro držitele skipasu "Visalp" je vstup zdarma. Alpe d'Huez také nabízí široký výběr obchodů a služeb, včetně prodejny potravin, pekárny, lékárny, pošty a banky, kadeřnictví, salónu krásy a módních či sportovních obchodů. Ve zdejším futuristickém kostele se také konají každý týden koncerty vážné hudby. Z méně všedních aktivit se ve středisku nabízí i jízda se psím spřežením, kdy mašer řídí smečku psů a turista jen sedí na saních. Psi nejsou původem chovní, ale pocházejí z útulků a jsou vycvičení. Je to tedy především turistická atrakce s finančním i duševním příspěvkem na nový, lepší život odložených psů. Novým trendem je aprés-ski přímo na sjezdovce - diskotéka se koná v pozdním odpoledni na mezistanici DMC (2 700 m n. m.), kde stojí obrovské iglú s barem a moderní muzikou. Skipas můžete využít i v sousedním Les 2 Alpes, pokud budete chtít, můžete se tam nechat přenést vyhlídkovým vrtulníkem. V nabídce je i vyhlídkový let letadlem.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Briancon

Aktualizováno 13/03/2016 03:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje