Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Les Ménuires - 3 údolí


Tři údolí jsou jedním ze tří symbolů zimních sportů ve Francii. Ve sjezdovkovém lyžování jsou na stejném výsluní, jako nejslavnější středisko pro lyžování ve volném terénu Chamonix a nejkrásnější lyžařská túra světa Haute route od Mont Blancu k Matterhornu. Francouzské lyžařské středisko Les Menuires, které se nachází v sousedství neméně známého střediska Val Thorens, společně tvoří asi nejnavštěvovanější a asi i lyžařsky nejzajímavější část lyžařského komplexu Trois Vallées - největší lyžařské oblasti světa. V Les Menuires se však nudit nebudete ani večer po lyžování. Kromě klasického výběru z nepřeberného množství barů a restaurací se můžete věnovat i sportu, ve městě se nachází sportovní a wellness centrum, o celkové rozloze 4 500 m², které vás zaujme zejména krytým bazénem, venkovními vyhřívanými bazény, saunou, vodní gymnastikou, fitnessem, tenisem, squashem nebo volejbalem. Asi nejlepší relaxace je ve venkovním vyhřívaném bazénu v části Bruyeres nebo v novém sportovním centru Sogevab. Pro milovníky odpočinku ve wellnessu také bylo nově otevřeno Spa Pure Altitude v hotelu Altapura. Stavitelé tohoto relaxačního centra se inspirovali severskými a baltickými metodami péče o tělo. Najdete tu interiér vytvořený ve stylu březových hájů a iglú.

 

Zájezdy do Les Ménuires - 3 údolí

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Les Ménuires - 3 údolí


Navštívit můžete i dlouhou sáňkařskou a snowtubingovou dráhu nebo se jen tak projít po městečku, jehož centrum si stále zachovalo typický savojský ráz se starými dřevěnými budovami a stylovými podniky. Zkrátka zde můžete zažít tu pravou horskou dovolenou za ceny, které jsou v rámci Trois Vallées nejpříznivější. V Les Menuires se také můžete těšit z mnohých barů a restaurací, z nichž některé najdete dokonce v pozoruhodné nadmořské výšce. Takže nejen, že si zde v klidu vychutnáte dobré nápoje a pokrmy, ale i skvostný výhled. Také nabídka aktivit mimo sjezdovky je opravdu velká - počínaje jízdou v psím spřežení, sáňkováním, vycházkami na sněžnicích, projížďkou na sněžných skútrech a rozhodně nekonče snowtubingem. Večer pak můžete zakončit v některém z místních barů, restaurací či diskoték. Pro gurmány je rovněž k dispozici 5-hvězdičkový hotel "Le Chalet Hôtel Kaya", kde jeho součástí je samozřejmě i gastronomická restaurace. Šéfkuchař Mickael Mibord vaří rafinovanou kuchyni s použitím místních surovin. Restaurant má designový interiér, v jehož tónech převažuje smetanová, čokoládová a antracitová.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje