Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski La Villa


Máte-li ještě nějakou energii na konci aktivního dne na svazích, v Alta Badia najdete dobrý výběr après ski barů, kde se můžete podělit o své lyžařské zážitky. Pokud však dáváte přednost relaxaci a popíjení horké čokolády nebo čaje, doplněné o závin nebo jiné místní koláče, navštívit můžete některou z čajoven, kaváren a cukrářských obchodů. A jestli hledáte noční život, La Villa nabízí také plno nočních klubů a restaurací. Většinou se zde ale den po lyžování odehrává spíše v klidu, zcela v duchu správné rodinné dovolené. Všichni ti, co chtějí být po lyžování ještě aktivní, si však mohou užít na různých sáňkařských a bobových dráhách v okolí. Pro dobrodružnější však středisko nabízí paragliding, který umožňuje jedinečný pohled na letovisko a zdejší scenérie. A pokud si zimu chcete vychutnat v plných doušcích, doporučujeme procházku zimní krajinou, za skvostného výhledu na všude přítomné Dolomity. Další možností jsou například i procházky na sněžnicích, což je možné i v doprovázených tůrách. Třešničkou na dortu by pro vás mohla být jízda v koňském spřežení.

 

Zájezdy do La Villa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski La Villa


V blízkosti La Villa objevíte také několik zajímavostí, dobré místo, kde začít s návštěvou památek je Museo Ladin, kde se nachází několik exponátů o historii regionu Val Badia. Apres ski v La Villa je tiché a uvolněné, s omezeným nočním životem, jak byste očekávali v autentické vesnici nedotčené masovou turistikou. Samotné středisko La Villa má jen několik barů, které nabízejí místa pro zábavnou noc po celodenním lyžování. Má však řadu obchodů, které prodávají širokou škálu zboží a také vybavení k pronájmu. Několik restaurací, které se nacházejí přímo v obci, většinou podávají italskou kuchyni, celou řadu tradičních jídel a vynikající pokrmy místní kuchyně. Jako například La Bercia nebo okouzlující hotel Christiania. Ten kromě impozantních vrcholků Dolomit, které jsou kulisou pro nespočet příležitostí pro sport a volný čas v jedinečném horském prostředí na světě, nabízí i typické "Ladin pohostinství", přátelské služby, sjezdovky přímo před hotelem a nebo i elegantní lázně. Ve vesničce La Villa je k dispozici i krytý bazén.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje