Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hartmanice


Horské městečko Hartmanice jsou významným střediskem zimních sportů a proto mají své oblíbence zejména mezi vyznavači zimní turistiky a zimních sportů. Pravdou je, že Hartmanice zatím nepatří k vyhlášeným lyžařským střediskům, ale když je zde zima, najdou tu hlavně rodiny s dětmi ideální svah na sjezdové lyžování. Zdejší sjezdovka se však také zasněžuje, je osvětlena a upravována i před večerním lyžováním. Vyrazíte-li odtud na zimní procházku nebo na běžky, budete mít pocit, že v Hartmanicích končí civilizace. Pojedete-li po upravené stopě, narazíte pouze na pár samot, jinak vás čeká cesta opuštěnou, ale pohádkovou krajinou, která nabízí překrásné výhledy. Hartmanická rolba kromě Zhůří jezdí také i na Pustinu. Ta dělá čest svému názvu, neboť na pustinu se skutečně změnila. Celý lyžařský areál však prošel rozsáhlou modernizací, takže nabízí svým návštěvníkům kompletní služby spojené s příjemným zážitkem na horách.

 

Zájezdy do Hartmanice

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hartmanice


Přímo v areálu se nacházejí dvě rychlá občerstvení (u horní i dolní stanice vleku) s pestrou nabídkou nápojů i rychlých jídel, s možností posezení. V Hartmanicích je pak dále možnost navštívit i několik restaurací, z nichž nejbližší je vzdálena asi 150 m od areálu. Hartmanice také mají relativně dost velký potenciál ohledně možností rozvoje turistického ruchu, v němž mají ale stále ještě jisté rezervy. Ačkoliv bylo za posledních 15 let v této oblasti uděláno mnoho - vybudována infocentra a muzea v Hartmanicích a na Dobré Vodě, radikálně zlepšena síť turistických cest, částečně rozšířeny ubytovací kapacity města a rozšířen i zimní lyžařský areál, stále je co vylepšovat. Hartmanicemi však prochází jedna z významných šumavských turistických cest - Klostermannova stezka vedoucí z Vacova přes Kašperské Hory a Hartmanice směrem na Stodůlky a Srní. Po této stezce lze podniknout i turistický výlet do Rejštejna a Kašperských Hor, případně do údolí Křemelné a do Prášil.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Klatovy

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje