Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kouty


Moderní lyžařský areál Kouty, postavený "na zelené louce", zatím sice nabízí jen necelých 6 km tratí, ale i to z něj dělá druhý největší areál v Jeseníkách - měřeno délkou tratí (po Ramzové). Ovšem své lyžaře zaujme hlavně na místní poměry neobvyklou 6-ti sedačkou a relativně kvalitním, novým zázemím. Kouty na sebe od svého vzniku strhávají velkou pozornost, podobnou jako třeba Špindlerův Mlýn - vždyť se také pasují na největší a nejmodernější skiareál na Moravě. "Jednička" je ale také vždy vystavena přísnějším pohledům... vyšší jsou očekávání a nároky návštěvníků. Úroveň, design i kapacita veškerého zázemí jsou v českých poměrech vskutku ojedinělé. Lze říci, že Kouty však dokonale vytvořily novou jesenickou dominantu, která podobně jako nádrž Dlouhé Stráně na společném horském hřebeni budí velkou pozornost. Velmi reprezentativní je i vstup do areálu. Mezi parkovišti se nachází velké uvítací náměstí s částečně zastřešenými pokladnami, obchodem, půjčovnou a servisem a samozřejmě vyhřátými toaletami. Najdete zde i čtyři restaurace - od kavárny, přes samoobslužnou jídelnu, až po stylový restaurant vyzdobený historickými fotografiemi.

 

Zájezdy do Kouty

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kouty


Aprés-ski vyžití zajišťuje bar s bowlingem. Kdo neholduje českým bufetům, málokde jinde najdete tak pestrý výběr restaurací i příjemné prostředí. Apres ski "Bar U Medvěda" se nachází u horní stanice lanovky, restaurant "Nad lávkou" nabízí rychlé a kvalitní občerstvení formou bufetu v alpském stylu. Host si zde vybere ze široké nabídky klasické české i zahraniční kuchyně. Snídaňové menu je dostupné od 8:30 hod ve fastfoodu. V Caffe naleznete výbornou kávu, zákusky, míchané koktejly nebo další alkoholické i nealkoholické nápoje. Vychutnat si je můžete i venku, na slunné terase. K dispozici je i dětský koutek. "Bar lyžárna" je stylový bar s restaurací, v kabátě lyžárny z počátku minulého století. Tady to žije i po skončení večerního lyžování. "Bowling sport bar" nabízí dvě bowlingové dráhy, zajistí zábavu a navodí tu správnou sportovní atmosféru s barem v extravagantním stylu. A "Restaurant Galerie" je romantická restaurace, založená na italské kuchyni. Restauraci lemují historické fotografie z okolí Jesenicka. Jedná se o luxusní restauraci, kde se v peci na dřevě připravají různé druhy pizzy. Nespornou výhodou nového skiareálu je snadná dostupnost - lyžařské středisko leží přímo na hlavním tahu z Šumperku do Jeseníku.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Sumperk

Aktualizováno 13/03/2016 01:30většinou zamračenovětšinou zamračeno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje