Katschberg - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Katschberg je malé letovisko až s neuvěřitelným výhledem na město. Středisko se nachází na hranicích Salcburska a Korutan, ale i národních parků Kärntner Nockberge a Hohe Tauern, do nichž je vstupní branou. Lokalita Katschberghöhe (1 640 m n. m.) skýtá nezapomenutelné výhledy na překrásnou horskou krajinu pohoří Vysoké Taury, jehož je Katschberg součástí. Naopak členitý terén nabízí "malá lyžařská houpačka" v okolí stejnojmenného sedla Katschberg, nad obcí Rennweg.
Lyžařské středisko Katschberg (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 493 km od Prahy a 432 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Katschberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Katschberg

Na úbočích alpských velikánů, na hranici rakouských spolkových zemí Korutany a Salcbursko, nad vesnicemi Katschberghöhe a Sankt Margarethen im Lungau, se rozprostírá lyžařský resort Katschberg. Vzhledem k tomu, že většina ubytovacích kapacit v resortu Katschberg se nachází přímo u dolních stanic lanovek, tudíž nástupy na vleky máte na dosah ruky, vůbec se nemusíte nikam trmácet skibusem. Katschberg nabízí svým návštěvníkům 16 přepravních zařízení a 70 km sjezdovek, které mohou být v případě nutnosti zasněženy. Lyžařský areál Katschberg je propojený s lyžařským areálem Aineckem, čímž se další nabídka lyžování značně rozšiřuje. Pro držitele platného skipasu je navíc bezplatně v nabídce i večerní lyžování. Na děti se těší v areálu dětský park Kinderwelt se sjezdovkou, dětským vlekem a atrakcemi. Velmi oblíbený je u dětí i Katschi Kinderjet - zábavný park s mluvícími postavičkami z pohádek.

 

Atrakce střediska

Lyžařský areál Katschberg-Aineck se nachází v St. Margarethen v Lungau, necelých 8 km od Mauterndorf a jeho sjezdovky se rozprostírají v nadmořské výšce od 1 066 m do 2 200 m nad mořem. Lyžařské středisko Katschberg sice nepatří mezi největší alpské giganty, ale jeho 70 km sjezdovek rozhodně stojí za povšimnutí. Středisko poskytuje svým lyžařům sjezdovky všech obtížností, vhodné jak pro začátečníky, tak ale i zkušené lyžaře, vyznavače carvingu nebo milovníky snowboardingu. Začátečníci a méně zdatní lyžaři zde mají možnost využít služeb lyžařských instruktorů v jedné ze šesti lyžařských škol. Naopak pro zkušené lyžaře si Katschberg připravil skutečnou lahůdku - dvoukilometrovou trať "Direttissima", která nabízí převýšení 600 m. Nedílnou součástí lyžařského střediska je i možnost nočního lyžování.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Katschberg nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje více než 70 km sjezdovek. Až 24 000 osob/hod zde dokáže přepravit 1 kabinková lanovka, 6 sedačkových lanovek a 9 pom. Katschberg nabízí 10 km lehkých sjezdovek, 50 km středních sjezdovek a 10 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje