Maranza - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Na slunné náhorní plošině nad údolím Inn, mezi údolím Isarco a Val Pusteria, v nadmořské výšce 1 414 m nad mořem, se nachází jihotyrolské středisko Maranza, která je v němčině známá pod názvem Meransen. Díky své poloze na jih je také známá jako "sluneční terasa" z regionu Valle d'Isarco. Maranza, která má přibližně jen 450 obyvatel, je také známá pro své sjezdovky, které sestupují z Gitschbergu.
Lyžařské středisko Maranza (oblast Valle Isarco) se nachází ve vzdálenosti 632 km od Prahy a 704 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Maranza

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Maranza

Věřte, že pokaždé, když dorazíte na Gitschberg, si budete muset dát pauzu i přesto, že jste lyžařský fanatik. A je tu dobrý důvod: užít si pohledu a vychutnat si pocit neomezené svobody. A když se dočasně nasytíte, budete si muset uvědomit něco jiného: skvěle zasněžených svahů Gitschberg. A navíc vám destinace nabízí neuvěřitelné vzrušení z lyžování, žádné čekání, naprostá pohoda a jedinečné energie. Sníh zaručený, dokonale připravené sjezdovky, spousta příležitostí a chaty se slunečnými terasami... takové jsou ideální podmínky pro vaši skvělou lyžařskou dovolenou ve Valle Isarco.

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Gitschberg - Maranza, které se nachází v nadmořské výšce 1 414 m nad mořem, je jedno z nejslunnějších míst celého regionu. Proto je také nazýváno "sluneční terasou" Valle Isarco. Populární resort Maranza se nachází na slunné náhorní plošině nad Rio di Pusteria a údolí Valle Isarco v jižním Tyrolsku. Vesnička nabízí nejen v zimě, ale i v létě širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit jak pro děti, tak i dospělé. Přímo v centru obce se dokonce nacházejí dva lyžařské vleky. Z Maranza se dostanete také lanovkou do výšky 2 107 m, kde začíná maximální potěšení z lyžování. V rustikálních chatkách také můžete ochutnat typické jihotyrolské lahůdky a zároveň se těšit z útulné atmosféry.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Gitschberg - Maranza charakterizuje 5 lanových drah, 4 sedačkové lanovky, 5 vleků, 1 malý lyžařský vlek a 2 kouzelné koberce pro děti. Celkem také nabízí 44 km sjezdových tratí, z toho je 20 km lehkých sjezdovek, 20 km středních sjezdovek a 4 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Brunico

Aktualizováno 13/03/2016 03:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje