Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Grossglockner - Zellersee


V celém lyžařském areálu se po lyžování k zábavě nabízí četné možnosti après ski. V horských chatách areálu Schmittenhöhe se můžete také naladit na skvělou náladu a později si lze zajít i do restaurace či hostince, kde můžete v klidu strávit zbytek večera. V oblasti se nachází i 25 km turistických stezek, které vám umožní poznávat zdejší idylickou krajinu a které vás třeba i zavedou až do Zell am See nebo Kaprunu. Ve sportovním centru v Brucku je vám navíc k dispozici přírodní kluziště, kde si můžete dosyta zabruslit. Velmi oblíbené je zde i večerní sáňkování. Kdo si však přeje po celodenním lyžování spíše si odpočinout, ten si může zajít do některého z mnoha wellness center, nacházejících se v okolí. A chcete-li si alespoň jednou dopřát typickou rakouskou après ski zábavu, rozhodně byste si měli udělat výlet do sousedního Zell am See. Ten leží v samém srdci Salcburska a patří k těm nejznámějším a nejvýznamnějším rekreačním oblastem celého Rakouska. Dominují zde okolní vrcholky jako Kitzsteinhorn (3 203 m), Schmittenhöhe (2 000 m) a Maiskogel (1 675 m). Obklopen vrcholky Vysokých Taur je tento region jako dělaný pro zimní radovánky.

 

Zájezdy do Grossglockner - Zellersee

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Grossglockner - Zellersee


Vedle pestrých (a nedaleko ledovce Kitzsteinhorn ležících) sjezdovek má region také pro své hosty velmi rozmanitou nabídku pro volný čas a zábavu après ski. Bruck je totiž známé a oblíbené rekreační středisko mezi Großglockner a Zell am See, který leží na okraji Národního parku Vysoké Taury, v jižní části Salcburska. Je to ideální středisko pro zimní sporty, ve kterém najdete i obě skvělá lyžařská centra. Bruck se také proslavil ulicí Großglockner - Hochalpenstrasse - právě zde se totiž nachází její nultý kilometr. Pro své milé návštěvníky má toto příjemné středisko připraveny různé restaurace a horské chaty a samozřejmě i širokou nabídku volnočasových aktivit. Tomu celému dominuje kulisa zasněžených vrcholků vrcholků Kitzsteinhorn (3 203 m) a Großglockneru (3 798 m).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje