Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Obergurgl - Hochgurgl


I když to v Obergurgl - Hochgurgl není tak "turbulentní" jako v jen 20 kilometrů vzdáleném Söldenu, není nutno v žádném případě házet flintu do žita. Obě střediska se proslavila zejména svou tradiční "chatovou kulturou". Nesčetné horské chatky vás zde totiž budou lákat na pobytí a trochu après ski s velmi nezaměnitelně skvělou atmosférou. Co byste si zde však rozhodně neměli nechat ujít, je návštěva "Nederhütte", kde na vás čekají regionální specialitky a denně jiný program après ski s živou hudbou. Velmi populární jsou zde i chatařské párty a večery se spoustou perfektně naladěných hostů. Kromě toho je tu také několik diskoték a barů. Ten, kdo chce i přes den trochu pestrosti mimo sjezdovku, ten se může oddat zimním procházkám třeba i na sněžnicích, skiguidingu, metané nebo lednímu bruslení. Několikrát týdně Obergurgl - Hochgurgl pořádá i noční běh na lyžích. Za výlet také stojí i "Aréna volného času" v Söldenu, zde naleznete vše, na co si jen můžete vzpomenout: aquapark, masážní zařízení, saunu, odpočinkové koupele pro uvolnění, možnosti halového sportu a dokonce i kuželkovou dráhu.

 

Zájezdy do Obergurgl - Hochgurgl

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Obergurgl - Hochgurgl


Oblast Söldenu nabízí i vhodné podmínky pro zimní turistiku - zejména pro výlety na lyžích a sněžnicích. S průvodcem můžete podniknout i pětidenní túru na vrcholky Similaun (3 606 m), Finailspitze (3 514 m), Weißkugel (3 739 m), Fluchtkogel (3 500 m) či Wildspitze (3 774 m). Další sportovní vyžití na vás čeká v městské hale, fitnesscentru, tenisové hale a bowlingu. Největším lákadlem je zde bezesporu však AQUA DOME, který plní funkci nejen aquacentra a lázní, ale také i wellness. V Hochgurglu se pak také pravidelně konají akce v nejvýše postaveném koncertním sálu Rakouska! V Obergurgl - Hochgurgl se několik chat nachází i přímo u sjezdovek, kde si můžete vychutnat dobré jídlo a dopřát si odpočinek na terasách.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Imst

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje