Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Nassfeld


Nassfeld je největší, nejprestižnější a také nejmodernější středisko v rakouských Korutanech. Díky své poloze až na samých hranicích s Itálií, je zde hezčí a hlavně stabilnější počasí, než jinde v Rakousku. Jedná se o rozlehlý a otevřený areál, který nabízí pestrý noční život a dokonalou infrastrukturu, která je pro Rakušany typická. Lyžařské středisko Nassfeld se pyšní také dvěma "nej", a to nejdelší kabinovou lanovkou v Alpách - Millenium - Express z Tröpolachu (s převýšením 1 300 metrů) a nejdelší osvětlenou sjezdovkou pro večerní lyžování v Evropě. Jako další možnosti zábavy nabízí středisko skvělé apres ski programy, 3 možnosti nočního sáňkování, jízdy na saních tažených koňmi, bruslení na 55 hektarech zamrzlého jezera Pressegger See nebo umělou horolezeckou­ stěnu. Kromě lyžování bez front však Nassfeld nabízí také další možnosti, které patří k modernímu vnímání zimních sportů, jako např. dostatek oblíbených aprés ski aktivit, kvalitní lyžařské školy i půjčovny veškerého lyžařského vybavení. Nechybí zde však ani jízda na koni, airboarding, ski fox a snowtubing, stejně jako i jiné sportovní aktivity, zahrnující rychlostní trať s měřeným úsekem pod Troghöhe, FIS sjezdovka nad Tröpolachem, svah s boulemi na Gartnerkofelu, 3 snowparky, 2,2 km nočního lyžování, noční sáňkování, trasy pro pěší turistiku, měřené sjezdové úseky nebo již zmíněné kluziště. Nachází se zde i sjezdová trať do údolí, zvaná "Carnia", která má délku 7,6 kilometrů. Třetina tratě je připravena pro večerní lyžování, tak jako osvětlená sáňkařská dráha, kam vás pohodlně dopraví Millenium Express.

 

Zájezdy do Nassfeld

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Nassfeld


Avšak nejen lyžování - výjimečným prostorem je nedaleké jezero Weissensee, které nabízí největší přírodní bruslařskou plochu v Evropě, o celkové rozloze více jak 6 km2. Toto spíše klidnější rodinné centrum (řady nočních barů a diskoték jako v Söldenu nebo v Ischglu tu nečekejte) má v každém případě své kouzlo. Kromě zdejších horských restaurací a barů zde tak najdete teplou a přátelskou atmosféru a eklektický mix rakouské, italské a slovinské kuchyně. Ve spodní části gondoly Nassfeld pak najdete další možnosti après-ski. Lyžaři však také často zůstávají v nedalekém Tröpolach a Hermagor, kde se jim nabízí širší paleta možností apres ski. Středisko vám však také nabídne tradiční après ski atmosféru, kterou si můžete vychutnat např. v "Cube" (jeden z nejmodernějších hotelů ve městě) nebo v "Al Gallo Forcello" - noční klub s živou hudbou, kde DJs hrají až do noci. Příjemně relaxovat však můžete i v Aquaarena Kötschach - Mauthen (20 km od Nassfeld, kde je k dispozici plavecký bazén, dětský bazén, bazének pro nejmenší se skluzavkou, 45 m dlouhý tobogán a další atrakce) nebo můžete vyrazit do 40 km vzdáleného Villachu, kde jsou lázně. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Spittal an der Drau

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje