Selva Gardena - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Vesnička Selva Gardena (Wolkenstein) leží uprostřed mezi pohořími Langkofel/Sassolungo, Puezgruppe/Gruppo delle Odle a masivem Sella, přímo v srdci Sella Rondy. Nachází se v nadmořské výšce 1 563 m nad mořem a je to jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších vesnic v Alpách. A to díky své ideální poloze: od centra vesnice se můžete dostat během několika minut na ty nejkrásnější sjezdovky Dolomiti Superski nebo lyžovat na tak slavné Sella Ronda.
Lyžařské středisko Selva Gardena (oblast Val Gardena) se nachází ve vzdálenosti 660 km od Prahy a 723 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Selva Gardena

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Selva Gardena

Selva Gardena, která se nachází v nadmořské výšce 1 563 m nad mořem a čítá 2 600 obyvatel, je obklopená horami Sella a Sassolungo. Je to jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších vesnic obklopena jednou z nejpozoruhodnějších horských kulis Alp - Val Gardena. Skupina vrcholků Sella (3 152 m) a Langkofelu (3 181 m) tvoří neobyčejné panorama Dolomit, kde na vás čekají vedle strmých svahů i slunečná údolí a stráně. Příjemné městečko s vynikající kuchyní a pestrou nabídkou aktivit pro volný čas zaručují nezapomenutelnou dovolenou. Kdo pak má ještě večer dostatek sil, může se bavit v jedné z mnoha horských chat či na diskotéce. Požitek z dovolené na Sella Rondo je zaručen!

 

Atrakce střediska

Selva Gardena se nachází v ideální poloze - od centra vesnice se můžete během několika minut dostat na nejkrásnější sjezdovky Dolomiti Superski nebo si jen tak zajít lyžovat na tak slavnou Sella Ronda. Selva Gardena se totiž nachází mezi pohořím Sassolungo, Puez a Sella a je to jedna z nejoblíbenějších destinací nejen v zimě, ale i v létě. Umístěna je v centru "lyžařského kolotoče" na Sella Ronda, která nabízí kilometry sjezdovek pro vynikající lyžařské sjezdy. Samozřejmě, že zde nechybí ani spousta zábavy, potěšení díky bruslení a nebo sáňkování.  

Náročnost sjezdovek

Z oblasti Selva Gardena existuje snadno dostupný přístup na 175 km tratí (i když celá oblast se samozřejmě může pochlubit více km sjezdovek). Z toho je k dispozici 52 km lehkých sjezdovek, 105 km středních sjezdovek a 18 km těžkých sjezdovek, na které vás dopraví 81 lyžařských vleků.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje