Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Aletsch


V aréně Aletsch je après-ski obecně klidné. Zejména zdejší útulné horské chaty vás budou lákat na posezení a třeba i na báječný oběd. Zastavit se tak můžete v "Heidi Hutte" ve Fiescheralp, která má sluneční terasu a kde můžete sledovat vzlétnout i kluzáky, které se zde vznášejí mezi Alpami. Často navštěvovanými jsou i "Buvette" na Moosfluh - stará lanovka zde slouží jako bar a nabízí krásný výhled na Aletsch Glacier, "Bähnli Bar" na Bettmerhorn nebo "Tipi Bar" ve Fiescheralp, což je indiánský stan s vestavěným barem. Riederalp zase disponuje skvělou lyžařskou školu pro děti, přesněji řečeno - nejlepší lyžařskou školu v Alpách. Nejlepší ubytování se pak nabízí v centrálně umístěném Bettmeralp, i après ski je zde rušnější. Oblíbeným místem u místních lyžařů je "The Icicle Bar", který najdeme v hotelu Alpfrieden, nabízející venkovní terasu, která je přímo ideální za slunečného dne. Alpfrieden pak nabízí od 21.00 hodin i diskotéku. Centrem zábavy je však nedaleký Brig - tam najdete skutečně vše, co je třeba, včetně termálního bazénu. V samotných střediscích je nabídka skromnější.

 

Zájezdy do Aletsch

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Aletsch


Příjemně strávená aktivní zimní dovolená může být završena i výběrem z aprés-ski nabídky samotného střediska, např. návštěvou kluziště, bazénu (Riederalp, Bettmeralp, Blatten, Fiesch) či návštěvou zoologické zahrady ve Fiesch. Příjemným doprovodným jevem pobytu je vskutku krásný výhled na protější stranu údolí Rhony, s vrcholky švýcarských Alp Mischabel, Matterhorn a Weisshorn. Alternativní program může být bohatý, od jízdy na saních, paraglidingu, jízdou na obrovských pneumatikách, až po psí spřežení. Unavení lyžaři si pak mohou odpočinout i v jedné ze dvou solných lázní. Možnost relaxace se nabízí také v lázních Breiten a místním wellness centru. Takže ať už Belalp, Riederalp, Bettmeralp nebo Fiesch - Eggishorn - všude najdete křišťálově čistý vzduch a nesrovnatelný výhled na ledovec Aletsch.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Grindelwald

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-6 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje