Vigo di Fassa - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Obec Vigo di Fassa se nachází v severním italském regionu Trentino-Alto Adige/Südtirol, asi 60 km severovýchodně od města Trento. Její oblast pokrývá 26,7 km ² a hraničí s následujícími obcemi: Pozza di Fassa, Welschnofen, Moena a Soraga. Vigo di Fassa se rozkládá na širokém - terasovitém území v poloze, které dominuje údolí. Odtud se vám naskytne výhled na celý komplex, od Cima Undici a Cima Dodici až po Marmoladu.
Lyžařské středisko Vigo di Fassa se nachází ve vzdálenosti 682 km od Prahy a 745 km od Brna.
 

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Vigo di Fassa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Vigo di Fassa

Vesnička Vigo (1 393 m) leží v krásném panoramatu Rosengartenu (2 981 m) a je zajímavá nejenom svou ideální polohou, ale i jejím rušným centrem, které si až dodnes zachovalo symbol "staré moci". Vigo totiž bylo náboženským centrem a správním sídlem údolí. Navzdory jižanské atmosféře tu však není tak rušno, jako na jiných místech. Lyžařské středisko Vigo di Fassa obzvláště ocení rodiny a rodiny s malými dětmi. Od příjemné procházky lesem, přes ryzí radost z lyžování, až po soutěsku pro horolezce, které nabízí Vigo svým návštěvníkům jako skvělý cíl.

 

Atrakce střediska

Do střediska Vigo di Fassa se jednoduše dostanete lanovkou z Viga. Tady na vás čeká krásné slunné místo a nejlépe upravované sjezdovky. Lyžařské středisko ocení obzvláště rodiny s dětmi, protože se zde nachází pěkný babypark a také lyžařská škola Vigo di Fassa, kde se mohou děti přes den pod dozorem vydovádět. Nad vesnicí Vigo se nachází také velmi oblíbený resort Ciampedie, odkud vede visutá kabinka do tohoto rodinného areálku. Z obce Vigo di Fassa se také dostanete do lyžařského areálu Carezza - podél silnice z Bolzana do Karerpass (hranice mezi Trentino a Alto Adige).

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Vigo di Fassa - Ciampedie nabízí celkem 16 km sjezdovek, na které dopraví až 8 650 osob/hod 1 kabinová lanovka a 5 sedačkových lanovek. K dispozici je 5 km lehkých sjezdovek, 10 km středních sjezdovek a 1 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje