Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski La Plagne


Když se den strávený na sjezdovkách pomalu chýlí ke konci, pro mnohé legrace teprve začíná. Všechny milovníky après ski zábavy budou v lyžařském středisku La Plagne lákat různé bary a diskotéky k zábavě a flirtování a rozhodně zde bude o ně velmi dobře postaráno. V Les Coches čeká na pártychtivé hosty oblíbená lokalita v Belle Plagne "Cheyenne" nebo "La Tête Inn". I lyžařský bar "Spitting Feathers" v Plagne Bellecote je spolu se svým anglickým majitelem a pravidelnými sportovními přenosy velmi oblíbený. Kdo si chce však raději vychutnat trochu klidu, ten se může nechat unést světem vybrané kuchyně, například v jedné z příjemných restaurací. Místními specialitkami vás také pohostí mnoho horských chatek, které najdete u horních stanic lanovek a vleků. Také autobus objíždí jednotlivá střediska a zajišťuje dopravu zdarma po celý den až do půlnoci! Mezi šesti vesničkami, jež La Plagne tvoří, totiž funguje plně bezplatná kyvadlová doprava. Z okolních vesnic lze doporučit zejména: Champagny en Vanoise a Plagne Montalbert. Champagny en Vanoise je krásná a tradiční horská vesnice v údolí Champagny le Haut, známá jako vstupní brána do národního parku Vanoise. Během zimy je to také jeden z hlavních resortů pro běžecké lyžování. Plagne Montalbert je malebná vesnička na okraji lesa, s tradičním horským rázem. Není sice centrem zábavy, ale nabízí klidné prožití večera zejména v místních restauracích, kde se odehrávají nejrůznější kulturní akce a to během celého roku. Ve městě můžete například zhlédnout i pec na chleba z 18. století a nebo vodní mlýn. 

 

Zájezdy do La Plagne

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski La Plagne


Také přes den je postaráno o pestrý program. Takže ať už se rozhodnete pro lety v helikoptéře, horolezectví na stěně či na zamrzlém vodopádu nebo pro prudkou jízdu na sněžném skútru, vaší fantazii tu nebude stát nic v cestě. Zvláštností lyžařského střediska je olympijská bobová dráha (pod La Plagne 1800), kde si můžete vyzkoušet jízdu ledovým korytem na čtyř-bobu nebo dokonce i sami. Jsou zde možné také oddechové aktivity, jako výlety na sněžnicích, pěší turistika, bruslení nebo uvolněná jízda v psím spřežení. Srdcem celého resortu je však Centrum Plagne, neboť zde naleznete úplně všechno, co potřebujete: obchody, bary a samozřejmě ubytování. Každá z ubytovacích kapacit zahrnuje veškeré standardní náležitosti pro dostatek zábavy i po lyžování. Velmi přitažlivý je i venkovní termální bazén v Plagne Bellecote, který mají návštěvníci ubytovaní v Bellecote v ceně permanentky. V Plagne Centre je pak další bazén.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje