Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Arosa


I když divokou zábavu v Arose budete jen těžko hledat, i tady se dá po dlouhém dni na sjezdovce protancovat až do rána. S veselou náladičkou zde můžete navštívit jeden bar za druhým. Známé jsou zejména "Brüggli", diskotéka "Nuts", horská restaurace živá od poloviny odpoledne "The Kuhbar" a nebo i "Kitchen Club", který je jedním z nejznámějších nočních klubů. Velmi populární je však i "Nuts club". Ačkoliv se tedy v oblasti nachází několik barů a restaurací, bohatou après-ski zábavu byste tu očekávali zbytečně. Místo toho tu ovšem naleznete široké možnosti výletů po okolí, ať již na sněžnicích a lyžích nebo jen tak v kvalitních botách. Proto si k tradičním apres-ski aktivitám můžete přidat "winter-hiking", což jsou právě procházky pešky nebo na sněžnicích po upravovaných zimních cestách, které vedou přímo v lyžařském areálu. V okolí můžete také sáňkovat, bobovat, jít si zabruslit, zahrát si curling anebo vyzkoušet i paragliding. O pestrou nabídku sportovních aktivit se však postará i tenis, populární je zde i horolezectví.

 

Zájezdy do Arosa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Arosa


Mezi nejzajímavější atrakce patří v lednu koňské dostihy na sněhu, vyzkoušet však můžete i létání v horkovzdušných balónech během Alpine Ballonwoche. Po lyžování pak lze doporučit relaxaci v některém z wellness center, které najdete zejména v místních hotelech. Kdo však upřednostňuje klidnější večer, bude se jistě cítit dobře v jedné z mnoha místních restaurací. Oblíbenou je italská Grottino Pizzerie, která samozřejmě kromě pizzy a typického italského menu nabízí neuvěřitelný výběr vín. Jejich menu čítá celkem šestnáct stran. Kuřáci doutníků zase budou nadšeni výběrem ze 60-ti nejlepších cigaret. K dispozici je však i chutný výběr 24 Rochmilchkäse sýrů. Ač Arosa v porovnání s blízkými švýcarskými středisky Davos a Klosters nevyniká svou velikostí, je zde k mání také více než 40 km upravovaných zimních turistických cest.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chur/Vaduz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje