Gosau - Dachstein West - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Gosau je obec v Horním Rakousku, nacházejí se podél potoka Gosaubach v Salzkammergut regionu. Centrum města je v nadmořské výšce 767 m a 58,9% obce je zalesněná. Na jižním konci města Gosau je silnice vedoucí k Vorderer Gosausee a jezero s malebným výhledem na Dachstein. Úžasně idylické městečko Gosau také zaujme krásným výhledem na Gosau Ridge a jeho proslulý ledovec Dachstein. Pozoruhodný je také všestranný rozsah zimních sportů, které nabízí oblasti rodinného lyžařského střediska Dachstein West. To se nachází v nadmořské výšce 700 metrů. Část Gosau lyžařské oblasti Dachstein West také zahrnuje Hornspitzi, spolu s Brumsiland  a náročnějším Zwieselalm. Dachstein West lyžařský region také zapůsobí novými sjezdovkami a panoramatickým výhledem na hory, obdivovat můžete 142 km perfektně upravených tratí. V krásných vesnicích lyžařské oblasti kolem Dachsteinu West - Gosau (Russbach a Annaberg) vám také vykouzlí úsměv na tváři dokonalá infrastruktura.
Lyžařské středisko Gosau - Dachstein West (oblast Horní Rakousy) se nachází ve vzdálenosti 377 km od Prahy a 433 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Gosau - Dachstein West

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Gosau - Dachstein West

Exponované svahy severního Dachsteinu, které dosahují nadmořské výšky až 3 000 metrů, patří mezi nejkrásnější lyžařské oblasti Solné komory. Střediska nacházející se v této oblasti jsou propojena jedním lyžařským skipasem a patří sem Krippenstein, Gosau, Russbach, Lungötz, Annaberg, St. Martin a Abtenau. Zdejší výborné lyžařské terény jsou vhodné zejména pro středně pokročilé lyžaře a vzhledem k tomu, že se nacházejí většinou na severních svazích, výborné sněhové podmínky jsou zde zaručeny až do dubna. Ty však ještě vylepšuje i rozsáhlé zasněžování. Výraznou výhodou tohoto areálu je také snadná dostupnost z našeho území. Samotný lyžařský region Dachstein West pak tvoří krásné vesničky Gosau, Russbach a Annaberg. Ty vás potěší zase jejich dokonalou infrastrukturou a vysoce kvalitními lyžařskými školami, které patří mezi nejlepší v celém Rakousku. Rodiče tak najdou pozornou péči o své děti na Spatzennest Russbach nebo v rukou lyžařských instruktorů na táboře "FUN 3". Sjezdovky lyžařského areálu Dachstein West se rozprostírají na horských úbočích nad vesnicemi Gosau, Russbach a Annaberg, v oblasti Salzkammergut a samozřejmě, že i ve stínu majestátného Dachsteinu. Relativně nenáročný terén v této oblasti a dobré vybavení pro rodiny s dětmi tak činí z oblasti Dachstein West perfektní místo přátelsky nakloněné lyžařským začátečníkům a jejich rodičům.

 

Atrakce střediska

Vesničky Gosau, Russbach a Annaberg tvoří příjemné rodinné zimní středisko Gosau - Dachstein West, které nabízí vlastní zvláštní kouzlo a atmosféru. Tyto oblíbené lyžařské oblasti regionu Dachstein West, které jsou výborně dostupné ze Salcburku a Horního Rakouska, totiž nabízejí celkem 142 km sjezdovek na zaručeně zasněžených svazích, nejkrásnější výhled na Salzkammergut a velkou dávku zábavy a služeb jak pro malé, tak i velké hosty. K tomu přispívají i moderní výtahy, které vás ve velmi krátké době vyvezou na jejich vždy perfektně upravené sjezdovky. Samotné lyžařské středisko Gosau, nacházejí se v hornorakouském "Gosauer Hintertal", je rozděleno na tři části: Vordertal, Mittertal a Hintertal, které se rozkládají na více než 11-ti kilometrech v krásném prostředí horského údolí, na úpatí hřebene Gosaukamm. Stejně tak jako v jiných střediscích tohoto regionu, tak i v Gosau se dochovaly místní rakouské zvyky. V lyžařském areálu Gosau - Dachstein West si přijdou na své zejména rodiny s dětmi, jelikož právě na ně tu čekají jednoduché až středně obtížné sjezdovky. Což však ještě není úplně vše, co může Gosau nabídnout. Nabídku relaxace, vedle lyžování na zasněžených sjezdovkách, doplňuje například i noční lyžování. Úžasně idylické městečko Gosau zaujme svým nádherným výhledem na Gosau Ridge a proslulý ledovec Dachstein.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Gosau - Dachstein West nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 77 km sjezdovek, na které dokáže přepravit o celkové kapacitě až 37 500 osob/hod 3 kabinkové lanovky, 9 sedačkových lanovek a 17 pom. Gosau - Dachstein nabízí 7 km lehkých sjezdovek, 63 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Schladming

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje