Kreischberg - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Chcete prožít radost při zimním sportování se sluncem na tváři a svobodu hor? Nebo si prostě potřebujete uprostřed toho všeho užít hodně legrace? Tak pak jedině v lyžařském středisku Kreischberg / Murau. Lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 868 - 2 118 m nad mořem a právě zde si můžete vychutnat asi 30 km sjezdovek pro celou rodinu a speciální sjezdovky pro ty, kteří touží po speciálních zážitcích. Čeká na vás nádherná zima se zárukou dostatku sněhu. O to se postará i moderní sněhovací zařízení, které pečuje o vaše kouzelné sjezdovky až do konce sezóny. Zábava a akce se zde odehrávají jako na běžícím pásu. Konkrétně v Tubing-Areně, na rychlostní trati s permanentním časoměřičem nebo při volejbalu ve sněhu. Přímo před stanicí v údolí vede 4-sedačková lanovka do 2 km dlouhé přírodní sáňkařské dráhy. Rodiče mohou využít pro své děti Yabba Dabba-Doo-Land, Dinopark, Tubing pro děti, Kreischi-Trampolínu nebo kouzelný koberec.
Lyžařské středisko Kreischberg (oblast Štýrsko) se nachází ve vzdálenosti 451 km od Prahy a 385 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Kreischberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Kreischberg

Oblíbená rekreační oblast Murau se rozkládá v jihozápadní části spolkové země Štýrsko, konkrétně na jižní straně alpského hřebenu. V zimním období nabízí Murau svým návštěvníkům dalších šest lyžařských středisek: Kreischberg, Turracher Höhe, Lachtal, Grebenzen, Präbichl a Hohentauern. Najdete zde svahy všech obtížností a celá oblast je vhodná především pro rodinou rekreaci. V této oblasti se nachází i již dříve zmíněný lyžařský resort Kreischberg, který se rozprostírá na alpských svazích nad štýrskými městečky Murau a St. Lorenzen ob Murau. Sjezdové tratě střediska, známého pořádáním závodů světového poháru ve snowboardingu a skicrossu, leží na úbočích vrcholků Rozenkranzhöhe (2 118 m.n.m.) a Kreischberg (2 002 m.n.m.). A právě lyžařský areál Kreischberg - Murau vznikl spojením stejnojmenných středisek. Samotný Kreischberg nabízí 13 přepravních zařízení a 41 km sjezdovek, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici má však areál i tubing arenu a rychlotrať s radarovým měřením rychlosti. Panoramatickou sjezdovku zde zcela jistě ocení snowboardisté a milovníci carvingu.

 

Atrakce střediska

Lyžařská oblast Kreischberg - Murau tvoří lyžařská střediska Kreischberg, Frauenalpe a Grebenzen. Všechny tři areály regionu Murau disponují širokými svahy pro carvingové oblouky a dlouhými sjezdy z vrcholu až do údolí. Pro zkušené lyžaře Murau nabízí strmou závodní FIS sjezdovku. Všechny tři střediska oblasti Murau jsou vždy perfektně zasněžené a v celé oblasti Murau - Kreischberg je pro lyžaře připraveno 72 km sjezdových tratí (z toho je 30 km lehkých sjezdovek, 24 km středních sjezdovek a 18 km těžkých sjezdovek), 23 lanovek a vleků a přes 145 km běžeckých stop. Sjezdové tratě se ve střediscích nacházejí ve výšce 800 - 2 200 m nad mořem a nejdelší běžecké tratě (45 - 50 km) pak vedou i nádhernou zimní krajinou přírodního parku Grebenzen. Murau nabízí nejen skvělé podmínky pro lyžování, ale i jeho okolí láká k túrám na sněžnicích, skialpinistickým výpravám nebo i jízdě na koni. V oblasti si můžete zvýšit adrenalin například i jízdou na nafukovacích člunech (snowtubing) nebo paraglidingem. Navštívit můžete ještě lyžařský areál Grebenzen, ale ten je vhodný především pro rodiny s malými dětmi. V lyžařském areálu Kreischberg však zažijte zábavu a požitek ze zimních sportů, kdy vám slunce bude svítit do obličeje a pocítíte svobodu hor přímo v jeho středu - v Kreischberg.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Kreischberg nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje více než 41 km sjezdovek, na které přepraví až 9 500 osob/hod 2 kabinkové lanovky, 4 sedačkové lanovky 7 pom. Kreischberg nabízí 15 km lehkých sjezdovek, 14 km středních sjezdovek a 12 km těžkých sjezdovek.
Celá lyžařská oblast Murau - Kreischberg však nabízí celkem 72 km sjezdovek všech obtížností, na které přepraví o celkové kapacitě až 19 500 osob/hod 1 kabinková lanovka, 4 sedačkové lanovka a 18 pom. Celá lyžařská oblast Murau - Kreischberg nabízí 30 km lehkých sjezdovek, 24 km středních sjezdovek a 18 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Murau

Aktualizováno 12/03/2016 21:50zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje