Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pitztaler ledovec


Pitztaler Gletscher je nejvyšší ledovcová lyžařská oblast Rakouska, která kromě lyžování nabízí i další zimní aktivity, jako je běžkování (včetně vysokohorské běžkařské trasy), výlety po upravených trasách, túry na sněžnicích, lezení po ledu na jednom ze zamrzlých vodopádů nebo v ledové aréně u ledovce Pitztaler Gletscher, ale i sáňkování na několikakilometrových sáňkařských drahách ve Wenns, Arzl, Jerzens a St. Leonhard. Nakonec si lze užít i romantické jízdy koňským spřežením. K dispozici jsou však i místa na bruslení a curling a po aktivním dni se lze uvolnit třeba i na jedné z četných akcí a večírků v místních restauracích, kavárnách a barech, které také nabízejí celou řadu après ski zábavy, správné hudby a dobré nálady po krásném dni stráveném na sjezdovce. Noční sáňkování je pak možné u Hochzeiger. Okolí ledovce je vhodné také pro zimní turistiku, zejména pro skitouring. Výchozími body jsou stanice Pitzexpress a Rifflsee, z nichž se můžete vydat na okolní vrcholky (Wildspitztour - 3 774 m, Hinterer Brochkogel - 3 600 m, Linker Fernerkogel - 3 277 m, Wurmtaler Kopf - 3 226 m, Rostitzkogel - 3 394 m či K2 - 3 135 m). Díky ledovci nabízí Pitztal i širokou škálu lezení po ledových stěnách v přírodě, od těch nejsnadnějších, až po nejnáročnější úrovně obtížnosti.

 

Zájezdy do Pitztaler ledovec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pitztaler ledovec


Za neobvyklým gastronomickým zážitkem se můžete vydat do nadmořské výšky 2 840 m, kde se nacházejí dvě restaurace - "Wildspitze" a "Rifflsee". Také četné après ski bary a tradiční lokály v St. Leonhard zaručují po lyžování tu nejlepší zábavu. První svařené víno si můžete vychutnat už v areálu, například na některé slunečné terase horské chaty. V St. Leonhardu je večerní program zajištěn v barech, restauracích a na tanečních parketech jako je "Hexenkessel" nebo "Pfiff". Vedle sjezdovek jsou zde připraveny i další sportovní aktivity ve formě turistických stezek či sáňkařských dráh. Co si však rozhodně nesmíte nechat ujít, je horolezectví na "Big Ben" - asi 30 m vysokém kusu ledu, vedle dolní stanice lanovky Rifflseebahn. V Pitztalu se však setkáte i s klidnějšími aktivitami, jako je bruslení nebo metaná. Nejvíce možností pro aktivní vyžití po lyžování však najdete ve sportovním centru v Imstu (40 km od ledovce). V centru je největší lezecká hala v Rakousku a kromě toho tam najdete i termální koupaliště, hřiště a kurty, park pro skateboard a inliny s U-rampou.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Imst

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje