Leogang info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Rekreační oblast Saalfelden-Leogang se nachází v samotném středu Salcburského regionu. Město Salcburk leží přibližně hodinu jízdy jihozápadním směrem. V nadmořské výšce 800 metrů, v blízkosti města Saalfelden, se nachází obklopena impozantní horskou krajinou, vesnička s vynikajícími mateřskými svahy - Leogang. Zimní středisko, které je všeobecně známé jako „Ski circus“, nabízí skvělé lyžařské možnosti a 200 km perfektně upravených sjezdovek.
Lyžařské středisko Leogang (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 535 km od Prahy a 502 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Leogang

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Leogang

V jedinečně pěkné zimní krajině Salcburska, uprostřed Glemmtalu, se nachází region Saalbach-Hinterglemm. Tato oblast se řadí ke Kitzbühelským Alpám a pyšnit se může svými nejvyššími vrcholky Spiegelhorn (2 044 m) a Hochkogl (2 249 m). A právě tady se v nadmořské výšce od 1 003 m do 2 096 m nachází největší lyžařská aréna v Rakousku: Saalbach - Hinterglemm - Leogang, ve které se vaše zimní dovolená nestane jen zábavou, ale i ryze nezapomenutelným zážitkem. Ať už se budete vlnit na sjezdovkách mistrů světa, skákat vzduchem v U-rampě nebo si jen vychutnávat hluboký sníh, v dějišti alpského lyžařského mistrovství světa v roce 1991 bude o vás velmi dobře postaráno! A to počkejte, až se nad jedinečným "lyžařským cirkusem" Saalbach-Hinterglemm-Leogang setmí, to se teprve rozproudí vlna nočního života v mnohých restauracích, hospůdkách, barech a chatkách.

 

Atrakce střediska

Leogang / Saalfelden, ležící v samém srdci Salcburských hor, opravdu představuje skutečnou oázu odpočinku a klidu. Leogang je jedna z nejoblíbenějších prázdninových destinací v Rakousku, která přichází s vhodnou nabídkou pro každého hosta. Příroda, kultura a kulinářské umění, tak bychom mohli stručně městečko charakterizovat. Krásná rekreační oblast Saalachtal, nacházející se v severozápadní části Salcburska, má vše, co turisté chtějí. Ski areál Leogang, který disponuje 55 supermoderními vleky a 200 km nádherných sjezdovek a svahy s hlubokým sněhem, je v zimě jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v Alpách. Se svou širokou nabídkou zimních sportů je navíc propojeno se největší lyžařskou arénu v Rakousku - "Skicircus", která nabízí úžasné sjezdovky vhodné jak pro náročné lyžaře, tak i pro rodiny s dětmi.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Leogang samotné nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje 50 km sjezdovek. Až 15 500 osob/hod zde dokáží přepravit 2 gondoly, 3 sedačkové lanovky a 5 pom. Leogang nabízí 30 km lehkých sjezdovek, 15 km středních sjezdovek a 5 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast Saalbach-Hinterglemm-Leogang však nabízí celkem 200 km upravených sjezdovek, na které přepraví až 90 000 osob/hod 1 kabinková lanovka, 15 gondol, 16 sedačkových lanovek a 24 pom. Oblast tak nabízí 90 km lehkých sjezdovek, 95 km středních sjezdovek a 15 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zell Am See

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje