Krvavec - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Krvavec (druhý největší lyžařský areál ve Slovinsku) se nachází v blízkosti města Kranj a je vzdálen pouze 29 km od mezinárodního letiště Ljubljana. Velmi dobrá poloha a dostupnost z něj činí oblíbený cíl milovníků zimních sportů, zejména pak skialpinistů. Skiareál Krvavec nabízí 100 až 150 dní v roce dobré sněhové podmínky, sezóna tu trvá od listopadu do poloviny května. Středisko Krkavec, které tvoří vrcholy Zvoh, Krvavec a Kržišče, se nachází v nadmořské výšce 1 450 - 1 970 metrů nad mořem. Celkem zde najdete více než 35 km upravených tratí, 7 lanovek, 3 vleky a 22 sjezdovek. Skiareál je oblíben především zdatnějšími lyžaři, oblíbená je například trať z vrcholu Zvohu či Krvavce (na 1,5 km zde lyžaři překonávají převýšení 376 m). Na svahu Kržišče se také nachází skokanský můstek. V areálu je k dispozici také snowboardpark. Dostatek sněhu, rozmanité sjezdovky, ideální prostředí pro rekreační i profesionální lyžaře a příjemná atmosféra vás jistě okouzlí a také zajistí, že se sem zase rádi vrátíte!
Lyžařské středisko Krvavec (Slovinsko) se nachází ve vzdálenosti 645 km od Prahy a 514 km od Brna. 

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Krvavec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Krvavec

Velmi dobrá poloha a dostupnost lyžařského střediska Krvavec z něj činí oblíbený cíl milovníků zimních sportů. Krvavec je krásné lyžařské středisko se sjezdovkami, které jsou vhodné pro každého. Díky své výhodné poloze a dostatečnému množství sněhové nadílky zde lyžařská sezóna trvá od konce listopadu do konce dubna, někdy i do začátku května. Krkavec patří k nejoblíbenějším destinacím také pro milovníky ski alpinistického stylu lyžování. Krkavec je uznávané slovinské lyžařské středisko, které se nachází jen pár kilometrů od slovinského hlavního města Ljubljaně a asi 17 km severovýchodně od Kranje. Během sezóny se zde tak dá lyžovat až stopadesát dní v kuse. Dá se říci, že lyžařský areál je vyhledávaným místem spíše náročnějších lyžařů. První sjezdovky se nacházejí v jeho nižší části, kam vedou i lanovky, nejzdatnější a ti nejodvážnější lyžaři však mohou horu sjíždět až z jejího nejvyššího vrcholu. 

 

Atrakce střediska

Skiareál Krvavec, který se nachází v nadmořské výšce 1 450 metrů - 1 971 metrů nad mořem tvoří tři vrcholy - Zvoh, Krvavec a Kržišče. Celkem tu najdete na 30 km perfektně upravených tratí, ž čehož 7 km tvoří modré sjezdovky, 15 km červené a 8 km černé, a nechybí zde ani freeride zóna. Skiareál je oblíben především u zkušenějších a datnějších lyžařů, kteří zde najdou hned několik černých tratí - například z vrcholu Zvohu či Krvavce (na 1,5 km zde lyžaři překonají převýšení 376 m). V lyžařském středisku je v provozu 11 přepravních zařízení (1 kabinková lanovka, 7 sedačkových lanovek a 3 vleky). Na svahu Kržišče se nachází také i skokanský můstek. Samozřejmě, že v areálu je k dispozici také snowboardpark. Samotné lyžařské středisko se nachází v obci Cerklje, což je nejbližší lyžařské středisko u mezinárodního letiště v Evropě. Nabízí výborné podmínky pro lyžování jak na přírodním, tak i umělém sněhu a zdejší jezdovky jsou rozmanité a ideální pro rekreační i profesionální lyžaře. Středisko Krvavec nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a servis lyžařského vybavení, polygon pro začátečníky a dětské hřiště a tím nejen přitahuje, ale zejména potěší začínající a nezkušené lyžaře. Obrovská přitažlivost také funguje u "sněhového hotelu" - tzv. Igloo Village a příjemná atmosféra, nabídka potravin a nápojů vás také okouzlí a může zajistit, že se sem opravdu zase rádi vrátíte.

Náročnost sjezdovek

Lyžařský areál Krvavec nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 30 km sjezdovek, na které přepraví až 15 400 osob/hod 1 kabinková lanovka, 7 sedačkových a 3 lyžařské vleky. Krvavec nabízí 7 km lehkých sjezdovek, 15 km středních sjezdovek a 8 km těžkých sjezdovek.

 

Slovinsko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kranj

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje