Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Flachau


Flachau je jedním z nejznámějších a také i nejpopulárnějších après ski areálů v Rakousku. Sotva slezete ze sjezdovky, už vás odpoledne bude lákat pestrá après ski zábava. V dolní stanici lanovky na vaši návštěvu netrpělivě čekají útulné bary a hospody, kde si můžete odpočinout nebo se prostě jen parádně bavit. Poklábosení si se svými přáteli nebo seznámení se s novými lidmi - nic již vám nestojí v cestě. Nutno říci, že návštěva "Dampfkesselu" a "Hofstadelu" je zde skoro povinností pro každého, kdo fandí tradičnímu après ski. Taneční parket si můžete nejlépe vychutnat v "Yeti´s baru" nebo v "Ema´s Pubu" a to až do bílého rána. Pokud vám však povedený den na lyžích nestačil a ještě stále nemáte dost, můžete se po posilnění v jedné z nesčetných restaurací opět rozjet zpět na 1,5 km dlouhou osvětlenou sjezdovku na 8er Jet, která je otevřená 2x týdně. O dostatečně pestrou zábavu i mimo sjezdovky se postarají i jiné zábavné akce, jako je například jízda na saních, bruslení, romantická projížďka zasněženou krajinou v kočáře nebo horolezectví na ledovci. Speciálním tipem na relaxaci jsou však jednoznačně lázně Therme amadé v Pongau, které byste měli určitě navštívit. Odpočinek také najdete při procházce po městě, ve kterém se nachází spousta obchodů a kaváren.

 

Zájezdy do Flachau

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Flachau


Flachau nabízí ideální podmínky nejen pro lyžování a snowboarding, ale i pro další různé zimní sporty, jakými jsou carving, pěší turistika, jízda na koni, snowtubing, zorbing, ale i pro tzv. extrémní sporty, jako je jeskyňářství (nedaleko Flachau u městečka Werfen se nachází největší ledová jeskyně na světě - Eisriesenwelt). Ideálním místem pro malé děti je areál na střední stanici lanovky der Roten vyjíždějící z Moadörflu (mezi Flachau a Wagrainem). Zvláštní atrakcí je zde však sáňkařská dráha, která je v provozu i v létě. Prostě nabídka aprés-ski je ve Flachau velmi bohatá - najdeme zde jak restaurace a bary, tak i typické horské chaty. Ve Flachau se pořádají párty na sněhu nebo i s živou muzikou. Existuje zde i celá řada barů a klubů, které nabízejí après ski akce až do pozdních hodin. Na svazích najdete četné horské chaty - magnetem pro après-lyžaře a snowboardisty je i horská chata Purzelbaum alm, kterou poznáte podle obrovského korbele vycházejícího z jeho střechy.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje