Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Mayrhofen


Nejdříve skvělé lyžování na perfektně upravených sjezdovkách a potom bujaré après-ski párty - tak to je Mayrhofen! Podniky jako ''Ice bar'', ''Niki’s Schirmbar'', "Yeti Bar", "Hiata - Madl" nebo "Brückenstadl" jsou velmi dobře známé každému milovníkovi après-ski. Milovníci nočního života se mohou hned po večeři vydat na jednu z mnoha párty v centru střediska, neboť Mayrhofen nabízí pro noční život nesčetné množství lákadel. A ten, kdo se chce oddávat rytmu tance na diskotékách, spokojený bude zejména v "Schlüsselalm" nebo "New Speakeasy Arena" a to až do brzkých ranních hodin. Na diskotéce "Sports Arena Disco" najdou ti největší vytrvalci dokonce tři patra s různými druhy hudebních žánrů. Kromě toho je zde pro vás připraven také pestrý večerní program, jako například noční lyžování, sáňkování při měsíčku, příjemné večery v horské chatě nebo snowrafting.

 

Zájezdy do Mayrhofen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Mayrhofen


Opravdovým zážitkem je však v Mayrhofenu White Lounge, přímo u vrcholku Ahorn. Přes den zde můžete v klidu relaxovat v lehátku, večer se však toto exkluzivní iglú změní v divokou párty na ledě. A kdo si vždy přál strávit noc v iglú, ten tomu tak může učinit právě zde! Kdo si však raději odpočine, tomu doporučujeme jednu z mnoha kaváren, kde se můžete setkat s novými lidmi nebo si zajít do některé restaurace a nechat se rozmazlovat pochoutkami místní kuchyně. Mayhofen je jedním z nejživějších středisek v Alpách a je zde znát docela silný britský vliv. Zatímco ostatní živá střediska jako Ischgl, Sölden nebo Saalbach jsou navštěvovány převážně německou klientelou. V závislosti na úhlu pohledu to může nebo nemusí být dobrá věc.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ramsau

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje