Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Val Thorens - 3 údolí


Val Thorens a 3 Vallées jsou známým pojmem všem lyžařům - velmi často jsou i prvním lyžařským střediskem, které si člověk vybaví, jde-li o lyžování ve Francii. Zimním radovánkám tu zdánlivě ani nelze klást meze. Také i proto je Val Thorens již několik let považován za ráj francouzského après ski. Z dvaceti barů a tří diskoték si pro sebe vybere skutečně každý ten správný. Dá se však říci, že zřejmě tím nejoblíbenějším après ski barem je zde "Le Monde", ve kterém panuje dokonce i mezinárodní atmosféra. Známý je především tím, že po západu slunce se bujaré párty přemístí z velké zimní terasy do útulných sklepních prostor. Pro noční život je však často navštěvována i diskotéka "Malaysia", kde zábava přetrvává do ranních hodin a hraje zde po celou dobu živá hudba. Ti, kteří se však opravdu chtějí oddávat sportu i po náročném dni stráveném na sjezdovkách, mohou navštívit sportovní centrum, v jehož vybavení nechybí ani tři tenisové a dva squashové kurty, krytý bazén, sauna, vířivka, masáž a dokonce i golfový simulátor. Zahrát si však můžete také tenis, volejbal, fotbal, squash, ping pong, badminton nebo i hokej. Hladinu adrenalinu v krvi vám jistě zvedne také projížďka na sněžném skútru.

 

Zájezdy do Val Thorens - 3 údolí

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Val Thorens - 3 údolí


Velmi navštěvovaná je i nejvyšší sáňkovací dráha Evropy - Le Toboggan, na které během 30-ti minut překonáte výškový rozdíl o celých 700 metrů... naprosto skvělý zážitek. Všeobecně lze říci, že nejvýše položené středisko Francie patří k velmi oblíbeným destinacím zejména mladých a sportovně naladěných návštěvníků. Skutečně široký výběr budete mít, pokud budete hledat aktivní odpočinek. Můžete si například zaplatit kurzy jízdy autem na ledu, zkusit si tandemový seskok, projít se po okolí na sněžnicích atd. Za dobrým jídlem lze vyrazit do restaurace Jeana Sulpice, která získal michelinskou hvězdu. Z hospůdek lze pak doporučit irskou O’Connells a Le Chantaco, kde je k dispozici stolní fotbal. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje