Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Savognin


Lyžaři mířící do lyžařského areálu Svatý Mořic často projedou útulným lyžařským střediskem Savognin, aniž by si toho všimli. Ten se nachází v prestižním kantonu Graubünden, právě ve stínu světoznámých středisek, jako je Davos či St. Moritz. Toto dosud u nás málo známé lyžařské středisko, na švýcarské poměry menší, kvalitou však příliš nezaostávající, je vhodné především pro rodiny s dětmi. Ve staré horké vesnici, v rétorománsky hovořící oblasti Švýcarska, se však návštěvník cítí jako doma. K tomuto pocitu výrazně přispívají též relativně mírné ceny. Poklidné středisko, navozující pohodovu atmosféru, ale nabízí i večerní zábavu formou après ski barů či diskotéky v hotelu Cube. Nabídka zahrnuje i doplňkové aktivity od panoramatických horských túr, přes náročnější skialpinismus, tandemové seskoky padákem, kluziště, curling, až po Park Tigignas, kde si můžete vyzkoušet adrenalinovou jízdu na airboardu, skifoxu, snowcyclu či snowscooteru. Od prosince do konce února je zde k dispozici i zcela unikátní - 3 km dlouhá ledová trať Surava - Alvaneu pro odvážné bruslaře (brusle i povinné helmy si lze vypůjčit na místě). Za rodinnou zábavou se můžete vypravit na okolní sáňkařské dráhy, nejdelší z nich měří 4 km a vede ze Somtgantu do Tigignas. Pro vyznavače dobrodružství a zábavy je pak ve středisku připravené následné noční sjíždění zpět do Savogninu na sáňkách.

 

Zájezdy do Savognin

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Savognin


Rovněž o děti je zde dobře postaráno a to v "Pinocchio - Kinderskiland". Relaxovat můžete v místních lázních a za kulturou vyrazit do jednoho z muzeí. Aprés-ski nabídka střediska je bohatá, osvěžení se nabízí v některém ze ski barů, relaxace těla v bazénu, při tenisu v hale nebo na sqauschovém kurtu. Možnosti vychutnat si místní rétorománské gastronomické speciality pak můžete např. v "Bündner Gerstensuppe", "Capuns", "Maluns" nebo i v často navštěvované restauraci "Roggi's Baizli". Ta leží v nadmořské výšce 1 600 m n. m., přímo na modré sjezdovce a Schlittada - Runu. V Savogninu je to místo setkání pro après-ski v pravém slova smyslu. Švýcarské lyžařské středisko Savognin je částí prázdninového regionu Surses a nabízí atraktivní nabídku pro celou rodinu: odpočinek, sport, legraci i přírodu. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chur/Vaduz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje