Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Moena


Moena, která se fyzicky nachází mezi oblastmi Val di Fassa a Val di Fiemme, je přímo ideální místo pro ty, kteří chtějí relaxovat a vychutnat si svůj volný čas a nakupování. V létě Moena nabízí velkou škálu možností, velmi populární je zde závod na horských kolech, známý jako "Val di Fassa Bike". Ten se koná na druhou neděli v září a přitahuje tisíce cyklistů z celého světa. V zimě se kromě lyžování v Trevalli prostoru (moderní lyžařské oblasti) stává Moena tradičním východiskem oblíbeného běžeckého závodu Marcialonga. Lyžařské středisko je však také dobře známé nejen pro své víno, ale i jídlo. Každoročně zde sdružení "Ristora Moena", které se skládá ze čtyř restaurací, pořádá akci, jejichž kuchyně se snaží spojit tradiční pokrmy a kvalitní místní suroviny s kreativním a inovativním přístupem. Král místních sýrů - Puzzone di Moena (jehož produkce byla vždy přísně kontrolována) je protagonista mnoha receptů. Výsledkem je jedinečná chuť, kterou je nemožné nejen napodobit, ale také na ni zapomenout. V celé oblasti také naleznete spoustu restaurací, které lákají na místní speciality, stejně tak jako kavárny a bary.

 

Zájezdy do Moena

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Moena


Relaxaci nabízí spa centrum v Pozza di Fassa a také welness při plaveckém bazénu v Canazei. V rámci aktivního odpočinku se pak návštěvníkům nabízí i bowling, fitness, kino s divedelním centrem v Marmoladě nebo i Ladinské muzeum. Na milovníky zimních sportů zde také čeká snowtubing, hang-gliding a paragliding. Velmi příjemné chvíle také prožijete ve wellness centru Acquarena, které se nachází v prominentním Hotelu Maria. Pět set čtverečních metrů na dvou podlažích, krytý bazén, vodní hry, parní místnosti, sauny, ledový vodopád, whirlpool a nebo i relaxační prostory.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje