Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tauplitz


Tauplitz - oblast tzv. Solné komory, je jednou z nejstarších lyžařských oblastí Štýrska, s velmi dobrými sněhovými podmínkami. Region můžeme rozdělit na dva lyžařské areály - Loser a lyžařské středisko Tauplitz, které je každoročně modernizované a zároveň je vnímáno jako tradiční zimní středisko Rakouska. Toto rozšiřující se sportovní středisko také disponuje i jinými možnostmi, jakými jsou např. projížďky na saních s koňským spřežením, večerní sáňkování, sjezdy s pochodněmi, telemark, vycházky se sněžnicemi, jízdy na koni či lezení na ledu. Stejně rozmanité jako sjezdovky jsou i četné možnosti posezení - od původních rázovitých chat, přes slunné terasy a bary "pod slunečníky", až po exkluzivní restaurace. Většina těchto podniků se nachází přímo u sjezdovek, na slunečné náhorní plošině, v jedinečné lyžařské vesničce Tauplitz - Almdorf nebo při údolních sjezdech do Tauplitz či Bad Mitterndorfu. Tauplitz je spíše rodinné středisko, kde si každý najde své místo pro odpočinek. Centrem lyžování je ve středisku plošina Tauplitzalm, ale v areálu naleznete také mnoho hospůdek, chat, restaurací a hotelů, s nádhernými vyhlídkami svádějících k opalování a užívání si hor. To všechno nabízí správné prostředí pro každého, kdo si chce po náročném dni na svahu odpočinout a to buď v útulné horské hospůdce nebo se pobavit třeba i v podniku, který je vhodný pro bujnou aprés ski párty. Region Tauplitz a okolí má také co nabídnout příznivcům pěší zimní turistiky.

 

Zájezdy do Tauplitz

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tauplitz


Zajímavostí tohoto lyžařského střediska je určitě vysokohorská silnice "Tauplitzalm Alpenstrasse", která vede k náhorní planině s mnoha přírodními horskými jezery. 10 kilometrů dlouhá silnice je poměrně strmá a stoupá ze 700 m do 1 600 m nad mořem. Takže si určitě s sebou vezměte sněhové řetězy. Za návštěvu bezesporu stojí také nedaleké lázně Grimming Therme, které se nacházejí v městečku Bad Mitterndorf. Jedná se o velké termální lázně špičkové kvality, které byly vybudovány na ploše 800 m². K jejich vybavení patří 7 bazénů s termální vodou, z toho dva jsou venkovní a dva vnitřní, bazén pro děti s obří skluzavkou a 600 lehátek pro odpočinek na pěti různých úrovních. Dále zde naleznete saunový svět s 6 vnitřními a 2 venkovními saunami nebo si zde můžete dopřát různé druhy masáží či kosmetické procedury.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Schladming

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje