San Martino di Castrozza - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Turistické středisko San Martino di Castrozza (nachází se na jihozápadním ostrůvku Dolomit) vás už při příjezdu uvítá majestátními hustými lesy a úžasnou scenérií skalní skupiny zvané Pale - tyčící se přímo nad městem. Místo patří do přírodního parku Paneveggio Pale di San Martino, do území neobyčejně krásného a chráněného již po více než 30 let. Svou elegancí a malebným vzhledem dokázala tato lokalita inspirovat již mnoho básníků.
Lyžařské středisko San Martino di Castrozza se nachází ve vzdálenosti 752 km od Prahy a 815 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů San Martino di Castrozza

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko San Martino di Castrozza

Přímo z elegantního městečka San Martino "startuje" kabinová a sedačková lanovka, která lyžaře vyveze na upravené, pohodové a maximálně svižně červené carvingové sjezdovky Ces, Alpe Tognola a pod Rosettu. Milovníky snowboardingu poté i do solidního - 600 metrového Snowparku. V nabídce je také sice menší, odlehlejší areál Passo Rolle, ten je zato ale díky své nadmořské výšce jedním z prvních v provozu. Bohužel, v této oblasti lanovky již nepatří k těm nejmodernějším, ale po většinu lyžařské sezóny fungují spolehlivě. Typická dovolená ve středisku San Martino di Castrozza se však neobejde bez obligátního výjezdu na 2 600 m vysokou Rosettu, kde se vám nabídne mimořádně působivý pohled na okolní alpské velikány. Lyžařský areál je zdarma pět minut autobusem.

 

Atrakce střediska

San Martino di Castrozza, jedno z nejlepších a také nejznámějších lyžařských středisek, se může pochlubit jedněmi z nejkrásnějších scenérií v Evropě. Horské špice Pala, které z jedné strany ohraničují tuto lyžařskou oblast, tvoří jednu z nejkrásnějších kulis Dolomit. Nejvyšší hora Cimone della Palla (3 814 m) je známá také jako „Matterhorn Dolomit“. Lyžařské středisko, které se nachází na hranici mezi Fleimtálskými Alpami a Dolomitami, je pro lyžaře důležité i tím, že San Martino di Castrozza je součástí Dolomiti Superskipas.

Náročnost sjezdovek

San Martino di Castrozza nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celková nabídka, která zahrnuje více než 60 sjezdovek. Oblast celkově nabízí 1 kabinkovou lanovku, 2 gondoly, 16 kabinkových lanovek a 4 pomy, které dokáží přepravit celkem 30 160 osob/hod. San Martino di Castrozza má 16 km lehkých sjezdovek, 28 středních sjezdovek a 17 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje