Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Klínovec


Lyžařský areál Klínovec, který se nachází na jižní straně Klínovce (směrem na Jáchymov), disponuje sběrným parkovištěm u dolní stanice, odkud se můžete vyvézt na jeho vrchol sedačkovou lanovkou. Nebo od Božího Daru (v blízkosti hranic s Německem), kde se dá parkovat přímo na Klínovci. V okolí je hned několik možností, kam vyrazit. Doporučit můžeme také návštěvu blízkého městečka Boží Dar (bary, restaurace a bazén) a v nedalekém Německu najdeme kromě běžeckého areálu u Oberwiesenthalu další bazén nebo krytou halu na tenis. Nejbližší rozsáhlejší wellness areál je k dispozici v 8 km vzdáleném Jáchymově, kde bylo v roce 2009 otevřeno nové Aquacentrum Agricola Jáchymov (bazén, dětský bazén, whirlpool, sauna). Vyrazit také můžete do 15 km vzdálené osady Potúčky, kde mají kromě známé tržnice i také krytý - 25 m dlouhý bazén, jehož součástí je vířivka, sauna a venkovní tenisový kurt. V lyžařském středisku je také oblíbená i bobová dráha Klínovec a pro ty nejmenší "nelyžaře" byla ve skiareálu otevřena i dětská sáňkařská dráha, která je pravidelně upravována rolbou a naleznete ji kousek od dětského vleku F (GRATIS).

 

Zájezdy do Klínovec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Klínovec


Klínovec však není jen sport... po dobrém sportovním výkonu si zasloužíte i "něco" na doplnění vysportovaných kalorií. Proto vám představujeme několik restaurací, kam zajít na Klínovci na dobrou večeři, ochutnat kvalitní víno nebo kvalitně natočené pivo. Restaurace pod Pařezem (u dolní stanice LD Cinestar Express) nabízí svým hostům příjemnou horskou atmosféru s praskajícím krbem. Tato samoobslužná restaurace připravuje bohatou nabídku hotovek i minutek, polévek na zahřátí, salátů pro zdravý životní styl, ale i dezertů. Samozřejmostí je široká nabídka kávy a dalších teplých i studených nápojů. Tato restaurace je plně nekuřácká a je tak vhodná pro rodiny s dětmi. Apres Ski bar (dolní stanice LD Cinestar Express, ozn.A) je ideálním místem na posezení během lyžování. Ve svojí nabídce má široký výběr studených i teplých nápojů, alkoholických i nealkoholických. Samozřejmě je v nabídce i občerstvení, v tomto apresski stanu jsou pro návštěvníky připravovány panini či lívanečky. Apres Ski bar (dolní stanice LD Dámská, ozn. C) je ideálním místem na relaxaci během a po lyžování. Nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, nejrůznější pochutiny a k jídlu výběr z několika polévek. Bar je vybaven dvěma plazmovými televizemi, je tak vhodným místem pro odpolední sledování sportovních přenosů. Ski bar Imbiss (horní stanice LD Dámská, ozn.C) nabízí pohled z vrcholu Klínovce na okolní krajinu. Posadit se zde můžete jak venku, tak ve vnitřním stanu. Ve stánku pro naše návštěvníky zde připravujeme například klobásy, hot-dogy či polévku. A SWIFT bar (horní stanice LD SUZUKI, ozn. B) je ideálním místem na pozorování vyhlídky a pití horkého čaje či jiného nápoje. Při hezkém počasí je z venkovních lehátek dohled mnoho kilometrů. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chomutov

Aktualizováno 13/03/2016 03:00mlhavomlhavo1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje