Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Vals


Samozřejmě, že i Vals nabízí mnoho příležitostí, jak ukončit den tím správným způsobem. Na skleničku po dlouhém dni na sjezdovce vás budou lákat některé après-ski bary a horské chaty, které najdete stranou od hlavních sjezdovek. Ty jsou tím skvělým místem pro setkávání po úspěšném dni stráveném na svazích. Nesmíme zapomenout ani na mnoho restaurací a hostinců, které nabízejí kromě krásného a útulného prostředí také rozmanitá jídla tyrolské kuchyně, která můžete doplnit sklenkou vína nebo piva v dobré společnosti. Absolutním kulinářským zážitkem je zde špek a sýr Graukäse, které jsou také s oblibou používány v knedlících. A kdo chce po opulentní hostině vytrávit a má dost energie, může ještě vyrazit na diskotéku nebo do tanečního klubu. Sportovně založeným návštěvníkům je k dispozici sáňkování. Za tímto účelem se mohou "vyšplhat" na Fane Alm a použít odtud 3 km dlouhou sáňkařskou dráhu. Údolí je také protkáno turistickými trasami a stezkami pro výlety na sněžnicích. Útulné chaty s terasami zase umožňují opalování. V případě, že je pěkné počasí, jsou totiž tyto četné sluneční terasy ideálním místem pro vaši relaxaci a pauzu.

 

Zájezdy do Vals

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Vals


Drink si tak můžete vychutnat například i ve velmi stylově zařízeném "Flee-baru". O víkendech je tento bar otevřený až do 01.00 hodin. Malá horská vesnička Vals se nachází v údolí a tudíž nabízí turistům především dostatek odpočinku, klidu a příjemné atmosféry. Nachází se zde sice malá diskotéka, ale ten, kdo si přeje prožít opravdu nádhernou atmosféru, bude se muset vydat do sousedního Mühlbachu nebo Bressanone (Brixenu), kde bude moci tancovat až do časných ranních hodin. Ve Valsu je prostě noční život poměrně omezený, s několika bary (ale najdete zde zase řadu dobrých restaurací), i když tady pravděpodobně neprotančíte celou noc.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bolzano

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje