Mühlbach - Hochkönig - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Na úpatí mohutného třítisícového horského masivu Hochkönig, v samém srdci salzburgské krajiny, se nachází půvabná horská vesnice s typickou rakouskou architekturou a krásnou horskou přírodou Mühlbach - Hochkönig. Tak, jak je pro vesnice uprostřed Salcburska typické, mimo letní a zimní sezónu s pomalým tempem života. Mühlbach - Hochkönig nabízí bohaté sportovní vyžití, klid a romantiku. Je zážitkem pro lyžaře, běžkaře a snowboardisty.
Lyžařské středisko Mühlbach - Hochkönig (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 439 km od Prahy a 494 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Mühlbach - Hochkönig

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Mühlbach - Hochkönig

Úchvatná a fascinující panorama Hochkönigu, magické sjezdovky, příjemné prostředí a původní charakter vás zvou na odpočinkovou zimní dovolenou do lyžařského střediska Mühlbach - Hochkönig, který se nachází v nadmořské výšce 854 m nad mořem. Areál je velmi úzce spjat s dalšími lyžařskými středisky Maria Alm (800 m) a Dienten (1 071 m), které dohromady nabízejí lyžařský ráj v podobě lyžařského areálu Hochkönig. Zažijete tak neopakovatelnou atmosféru "Winterland Hochkönigů" - na sjezdovkách i mimo ně. Tento příjemný a přátelský resort se nachází na úpatí hory Hochkönig a táhne se po úbočích Berchtesgadenských Alp. Vzhledem k jeho klidu a míru se resort stává každým rokem stává více a více populární pro rodiny s dětmi, kteří hledají pro svou rodinu klidnou a pohodovou destinaci. Lyžařský areál nabízí celkem 150 kilometrů sjezdovek, které jsou vzájemně propojeny mezi Maria Alm a Dienten. Nabízí a zajišťuje vynikající lyžařské podmínky pro začátečníky a vzrušující akce pro středně pokročilé lyžaře.

 

Atrakce střediska

Mühlbach je bývalá hornická obec, nacházející se v Salzburgu, v "Hochonigs Winterreich Ski area" oblasti, která sama o sobě tvoří širší region Hochkönig. Společně s lyžařským areálem Maria Alm (druhým resortem v Hochonigs Winterreich) je Mühlbach am Hochkönig považován za jeden z nejkrásnějších lyžařských středisek v Alpách. Velmi tradiční horská vesnička Mühlbach am Hochkönig leží v nadmořské výšce 854 m a nejlépe ji popisuje jednak její pohostinnost, ale i dech beroucí horské panorama. Na úpatí vrcholu hory Hochkönig tak můžete prožít nádhernou dovolenou, při níž načerpáte novou sílu do dalších dní. Široké a upravené sjezdoveky a pestrá nabídka aktivit pro volný čas, činí z Mühlbachu neuvěřitelně pestrý rekreační region. Opravdu velkým zážitkem je zde památník Buwi-Bradl, který patří k největším v celé Evropě.

Náročnost sjezdovek

Celá oblast lyžařského střediska Mühlbach - Hochkönig nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je celkem 150 km sjezdovek, na které přepraví až 52 100 osob/hod 5 kabinkových lanovek, 8 sedačkových lanovek, a 20 pom. Hochkönig nabízí celkem 52 km lehkých sjezdovek, 83 km středních sjezdovek a 15 km těžkých sjezdovek.
V oblasti Maria Alm jsou k dispozici 3 kabinkové lanovky, 4 sedačkové lanovky a 10 pom. V oblast Dienten 2 sedačkové lanovky a 4 pomy a oblast Mühlbach pak nabízí 2 kabinkové lanovky, 2 sedačkové lanovky a 6 pom.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje