Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hauser-Kaibling


Srdcem této lyžařské oblasti je Schladminger 4-mountain, která propojuje známé lyžařské hory Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen a Reiteralm. Každá hora má své vlastní speciální vlastnosti a prezentuje se v nejlepším světle, ale všechny dohromady mají jedno společné: všechny nabízejí úžasný pocit lyžování a perfektní zimní radovánky! Centrem všeho aprés ski dění je městečko Schladming, kde se nachází samozřejmě spousta barů a restaurací. Kromě toho si zde můžete od lyžování odpočinout i jinak - stačí využít sáňkařské dráhy, trasy pro pěší turistiku, paragliding, curling, snowrafting či snowtubing. Kdo by si chtěl užít welness služeb, tak může navštívit v blízkém Ramsau am Dachstein "RVB Bade-Paradies & Sauna-Oase", která disponuje krytým bazénem a několika saunami. Takže ať už rustikální lyžařská chata, sluneční terasa a nebo i venkovní bar, všude si dobře odpočinete po náročném dni stráveném na svahu. Na Hauser Kaibling tak můžete zavítat např. do "Krummholzhütte", která se nachází nad šestisedačkovou lanovkou Kaibling. Jedná se o vysokohorskou chatu s restaurací, která nabízí nejen ubytování pro 40 osob, ale hlavně překrásný výhled a perfektní horskou atmosféru. Lákat vás bude zejména na tradiční rakouská jídla, se standardním výběrem polévek. Zvolit si tak můžete i "Speckknödel zuppe" (polévka se špekovým knedlíčkem) a na základě doporučení paní domácí si můžete objednat i "Geselchtes mit knödl und sauerkraut", česky řečeno - uzené vepřové s knedlíkem a se zelím. V kombinaci s rakouským "weisbier" (pšeničné pivo) to zcela uspokojí vaše chuťové pohárky. Další restauraci, kterou můžeme doporučit, je "Panoramastüberl", která leží na červené sjezdovce č. 2 na Reiteralm. Zde si pak můžete vychutnat tradiční deserty. Výhodou této horské chaty je její pěkná vysutá terasa, která je v závětří a přitom na ni neustále svítí sluníčko.

 

Zájezdy do Hauser-Kaibling

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hauser-Kaibling


To pravé aprés-ski však hledejte především ve dvou podnicích ve Schladmingu. Prvním z nich je "Siglu", které se nachází přímo v centru města a jde o jakési velké iglú, které je jedním velkým barem. A druhým je "Hohenhaus Tenne", ležící přímo u Stadionu Planai - na dojezdu FIS sjezdovky, a jde o něco neuvěřitelného. Představte si budovu, několik pater vysokou, která je jednou velkou restaurací, barem, diskotékou a kavárnou. Téměř celý dům je ze dřeva - rozhodně jej nemůžete minout, protože tvoří poměrně velikou dominantu v prostoru okolo stadionu. Při závodech FIS je Hohenhaus Tenne dokonce součástí tribun. Teprve zde zažijete to pravé rakouské aprés-ski. A až půjdete na záchody, držte si bradu, ať vám v úžasu nespadne na zem. Ano, budete se divit, ale i záchody jsou v tomto domě zážitek. Apres-ski ve Schladmingu patří mezi nejkvalitnější na světě. Přímo u sjezdovek se pak ještě nachází spousta restaurací, které nabízejí nejen příjemný odpočinek, ale zejména sluneční terasy. Oblast Hauser Kaibling zajišťuje i Heli-ski - což znamená, že vás dopraví helikoptérou na vrchol, odkud se poté můžete na lyžích vydat zpět do údolí.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Schladming

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje