Sjezdovky a skipasy

lyzovani-bg-header-title.png
     

Sjezdovky Velké Karlovice

 

Lyžařský areál Velké Karlovice - SKI RAZULA, ideální pro celou rodinu, se nachází v obci Velké Karlovice - Léskové. Do areálu dopravuje své lyžaře skibus Razula, který jezdí každý víkend na trase Kroměříž - Zlín - Vsetín - Velké Karlovice. Cestujícím, kteří předloží jízdenku z úseku Kroměříž - Zlín - Vizovice - Vsetín - Karolinka do Velkých Karlovic, bude ve Ski areálu Razula výše jednosměrného jízdného odpočteno z celodenní permanentky. V případě využití vleku u hotelu Horal bude při zakoupení celodenní permanentky odpočteno 50 % z ceny jednosměrného jízdného. Areál se může také pochlubit i novinkami a těmi jsou sáňkařský svah u Hotelu Horal a GoGen mini snowpark na sjezdovce Razula (v závislosti na sněhových podmínkách). Lyžařský areál nabízí celkem šest lyžařských vleků s celkovou kapacitou 3 100 osob za hodinu a čtyři samostatné sjezdovky s celkovou délkou 1 950 m. Lyžařské svahy Razula a Horal jsou uměle zasněžované a denně upravované rolbami Kassbohrer. Již zmiňované noční lyžování probíhá na sjezdovkách Razula a Horal díky plně osvětleným sjezdovkám a vlekům a k dispozici jsou sjezdovky, jejichž orientace je: Razula sever, Horal západ, Galik východ a Lanterna východ. V nabídce areálu je k dispozici i nová opravna a půjčovna lyží, která zahrnuje profesionální stroje, vyškolený personál a široký výběr lyží a běžeckého vybavení. Lyžařská škola Horal má vybudované nové zázemí pod hotelem Horal. Každý den vám také budou k dispozici kvalitní instruktoři nejen pro vás, ale i pro vaše děti nebo výuku snowboardingu. Také je možnost domluvit si i individuální hodiny a přidat se tak ke skupinové výuce nebo nově k rodinné výuce. Na zimní víkendy jsou v areálu pro zpestření lyžování připraveny zajímavé akce, můžete si vyzkoušet testované lyže nebo si dát míchané drinky či grilované speciality. Nebo i snowtubing na svahu u hotelu Horal, což je sjíždění zasněženého svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Nebojte se, na kopec vyjedete ve člunu taženého lyžařským vlekem. Délka tratě činí 250 metrů. Velké Karlovice také poskytují velmi dobré podmínky pro běžecké lyžování.

(mapu kliknutím zvětšíte)

▬ Černá 0 km ▬ Červená 0,9 km ▬ Modrá 1,1 km ▬ Zelená 0 km
 

Zájezdy Velké Karlovice

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Ceny skipasů Velké Karlovice

 

Ski Razula - ceník skipasů    Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
 DospělíMládežDětiDospělíMládežDěti
1 den430,--290,-320,--230,-
3 dny------
4 dny1 540,--950,-1 190,--720,-
6 dnů------
7 dnů------

Ceny jsou v Kč. Ceny jsou pouze orientační. Pro aktuální ceny skipasů navštivte stránku Ski areál Razula - ceník skipasů.

 

Velké Karlovice - informace pro běžkaře


Velké Karlovice nabizí desítky kilometrů upravovaných běžeckých stop pro každého běžkaře. U výstupní stanice vleku Razula se můžete například napojit na příjemnou běžeckou trať, která vede k hotelu Horal. Velké Karlovice přinášejí skvělé příležitosti pro běžkaře, protože celá oblast je protkána strojově upravovanými a pečlivě značenými trasami různé délky a náročnosti. Velké Karlovice se navíc větví do několika údolí a jen silnice "od cedule k ceduli" měří téměř 10 kilometrů. Přímo ve Velkých Karlovicích je značeno a upravováno 40 km běžeckých tras v 11 okruzích, které se vzájemně prolínají. Na běžkách tak můžete klidně prožít celý den, aniž byste opustili teritorium obce.
Výhodou běžkování v údolí je i možnost zastávek v hospůdkách podél tras. Na tuto síť v údolí pak navazuje dalších 50 km běžeckých tras, které jsou upravované sdružením obcí Horní Vsacko na okolních hřebenech. Velké Karlovice jsou také dobře známé jako místo konání jednoho ze závodů Ski Tour - takzvané "Zimní karlovské padesátky".

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Frydek

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje