Bardonecchia - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Bardonecchia byla jako jedna z prvních populárních destinací v Itálii. Nachází se ve slunném údolí, přímo u silničního tunelu Fréjus, který spojuje Itálii s Francií a který tvoří jednu z hlavních trans-Alpine dopravních cest mezi těmito zeměmi. Je považována za ideální základnu, ze které lze prozkoumat okolní francouzské a italské střediska. Má několik různých lyžařských oblastí, dva ze tří lyžařských areálů jsou propojeny a vytváří jeden obrovský. Na jedné straně je to oblast, která zahrnuje Colomion, Les Arnauds a Melezet.
Lyžařské středisko Bardonecchia (oblast Piemont) se nachází ve vzdálenosti 1 069 km od Prahy a 1 207 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Bardonecchia

OdDníKamDop.Str.Cena
 
         

Lyžařské středisko Bardonecchia

Lyžařské středisko Bardonecchia - důležitý aktér co se týče veškerých snowboardingových disciplín olympijských her v roce 2006, se nachází při francouzských hranicích, v alpském údolí v západní části Piemontu - ve Val di Susa. Údolí je známé především svou vysokohorskou výletní stezkou Alta Via Val di Susa, na kterou se můžete dostat právě z Bardonecchii do Bassa Valle. Středisko Bardonecchia má k dispozici celkem 100 km pestrých sjezdovek všech stupňů obtížnosti a 21 lanovek a vleků, přičemž v nadmořské výšce od 2 750 m nad mořem samozřejmě nechybí ani dobré sněhové podmínky. Skvělá dovolená na lyžích je prostě v tomto středisku zaručená!

 

Atrakce střediska

Bardonecchia hrála během olympijských her v Turíně hlavní roli ve všech snowboardových disciplinách - od paralelního obřího slalomu, boardercrossu, až po triky na rampách. Lyžaři všech stupňů dovedností si v tomto středisku určitě přijdou na své. Větší ze dvou lyžařských oblastí začíná v místním centru na Campo Smith a skvěle se hodí pro začátečníky a méně pokročilé lyžaře. Zdejší velmi dobře udržované sjezdovky mají díky své výšce a modernímu zasněžovacímu zařízení vždy "bílou pokrývku". Oblast "Jaffereau" (2 765 m) se pak nachází na druhé straně střediska a je velmi oblíbená u náročnějších lyžařů. Nabízí nejen skvělé sjezdovky s možnostmi off-pistu, ale i nádherný pohled na celou oblast. Malebné letovisko Bardonecchia se skládá ze šesti vesnic: Rochemolles, Melezet, Fregiusia, Les Arnaus, Millaures a Pian del Sole a dohromady pak nabízí tři různé lyžařské areály. Dva z těchto areálů jsou vzájemně propojeny a lze z nich lyžovat i na Mléčné dráze a Trois Vallées. To znamená, že celková lyžařská oblast, která je k dispozici u Bardonecchia, je masivní a to je jedna z jeho hlavních atrakcí.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Bardonecchia je součástí lyžařské oblasti Via Lattea, která dohromady nabízí 400 km perfektně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je tak 1 pozemní lanovka, 5 gondol, 38 sedačkových lanovek a 33 pom, které dokáží přepravit až 113 000 osob/hod.
Ski region Sestriére a Via Lattea nabízí 95 km lehkých sjezdovek, 220 km středních sjezdovek a 85 km těžkých sjezdovek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Oulx

Aktualizováno 12/03/2016 16:49skoro jasnoskoro jasno16 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje