Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Valmeinier


Lyžařské středisko Valmeinier je známé především tím, že si zakládá spíše na kvalitě, než na kvantitě poskytovaných služeb. Zdejší útulné horské chaty jsou ve srovnání s jinými středisky poněkud menší, nabízí však kvalitní servis, včetně místních tradičních specialit. Po náročném dni na lyžích vás k zaslouženému odpočinku pozvou zimní terasy, kavárny a après ski bary. Také ve večerních hodinách má Valmeinier co nabídnout, kromě četných barů, restaurací a diskotéky je možné navštívit i jedno ze tří místních kin. Spoustu zábavy si jistě užijete i na bowlingové dráze. Milovníci přírody pak určitě ocení různé zimní turistické cesty okolo pěkných vísek, k dispozici je přes 20 km turistických cest. V nabídce střediska však nechybí ani lezení po ledovci nebo paragliding. Radost z lyžování zde mohou nyní dokonce objevit i nelyžaři, zdejší instruktoři velice rádi představí Tandemski - kloubové křeslo. Vydovádět se můžete i při nočním lyžování a to dvakrát týdně, dle sezóny. Pokud chcete jít na jídlo nebo si odpočinout v baru po náročném dni stráveném na sjezdovce, oblíbenými jsou ve Valmeinier 1800 "La Fondue" a "La Glisse".

 

Zájezdy do Valmeinier

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Valmeinier


O změnu sportovních aktivit je ve Valmeinieru postaráno i mimo sjezdovky, zimní sportovci mají na výběr mezi návštěvou kluziště pod otevřeným nebem, zimní túrou kolem vesnic nebo túrou na sněžnicích s průvodcem. Ten, kdo hledá zvláštní lyžařský zážitek, může se navíc dvakrát týdně účastnit nočního běžkování. Okolnosti, že si jak staré Valmeinier 1500, tak i nové Valmeinier 1800 uchovaly autentickou atmosféru lyžařské vesnice, vděčí spousta malých obchůdků, útulných restaurací a barů. Při nákupu v nich totiž najdete místní výrobky a po večerech můžete ochutnávat francouzské a savojské speciality. Vzhledem k zvláštní infrastruktuře Valmeinieru jsou navíc všechny cíle lyžařského střediska blízko sebe a dosažitelné během několika málo minut pěší chůze. K vybavení lyžařského střediska však slouží i pekařství, prádelna, zubař, chirurgie, policejní stanice, nemocnice, či supermarket. Opravdu je z čeho vybírat. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje