Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Crans Montana


Ve srovnání s některými jinými lyžařskými středisky je apres ski v Crans - Montana bezstarostné, až klidné. To vyhovuje pravidelné klientele, zejména rodinám s dětmi, kteří jsou spokojeni, když se vrátí ze sjezdovek do hotelu nebo apartmánu užít si wellness nebo si dopřát pár hodin terapie před večeří. Crans Montana je však oblíbené letovisko v průběhu celého roku, takže zde existuje široká škála apres ski aktivit i pro nelyžaře - od golfu na sněhu, jízdou na koni a nádhernými procházkami kolem golfového hřiště a lesa. Existuje zde však i spousta obchodů, butiků a supermarketů. Také zde najdete více než 80 restaurací, které nabízejí různé kuchyně, stejně jako bary, noční kluby a kasino. K návštěvě láká také mnoho různých horských chat, například horská restaurace "Les Violettes" nabízí grilované kuře připravované přímo na terase, s nádherným výhledem na Matterhorn. Crans - Montana má také vynikající nabídku volnočasových aktivit, najdete zde opravdu vše. Zimní turistické stezky (63 km), turistiku na sněžnicích, sáňkování (6 km dlouhý sjezd do Aminoa), bruslení, curling, paragliding, vyhlídkové lety s vrtulníkem nebo i balonem, bowling, plavání, indoor golf nebo jízdu v kočáru taženém koňmi. Také módní věci, jako snowkite, airboard, lezení v ledu a snowtubing čekají na vaši návštěvu.

 

Zájezdy do Crans Montana

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Crans Montana


Pokud jde o další aktivity, najdete zde rozsáhlou nabídku včetně různých veřejných krytých bazénů (některé také s fitness) a lázeňské centrum. Restaurace a kavárny také splní téměř všechny vaše kulinářské touhy, bez ohledu na to, pokud hledáte něco pro labužníky nebo fast-food. Aprés-ski nabídka je opravdu široká a odpovídá věhlasu a dlouhé historii lyžařského střediska Crans Montana. Pro zpříjemnění pobytu lze doporučit i návštěvu nedalekých venkovních i vnitřních termálních lázní Leukerbad, které se nacházejí asi 40 km od Crans Montany. Středisko prostě nabízí všechny výhody horského městečka - během několika minut se můžete dostat do krásné přírody a zároveň si v centru nakoupit i v luxusních obchodech. Navíc je Crans Montana nejen místo s ideálními sněhovými i slunečnými podmínkami, ale i údajně s nejčistším vzduchem Švýcarska.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Montreux

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje