Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Wengen


Wengen má také v oblasti après ski co nabídnout. Celá řada kaváren a restaurací je zde k dispozici pro ty, kteří hledají relaxaci a příjemné zakončení dne na sjezdovkách. Skleničku si tak můžete dát v "Sunstar", kde si lze i u krbu poslechnout živou hudbu. Trvale oblíbený je i živý koktejlový bar "Tane", kde se scházejí zejména mladší návštěvníci. Opravdovou kulturu najdete v "Chilis", cafe-baru na hlavní ulici. Moderní a velmi živý je "Crystal Bar", "Marie Cafe" je zase útulný uvnitř a nabízí velkou sluneční terasu. Nekuřácký bar s velmi uvolněnou a přátelskou atmosférou je "Rocks Bar". Živou hudbu a karaoke pak nabízí "Sina's Bar". "Pickel Bar", nacházející se v suterénu hotelu Eiger, ale přístupné z hlavní ulice je zase postavený téměř výhradně ze dřeva - od podlahy až ke stropu. "Arvenstübli’s bar" má zase dobrou pověst pro svou bohatou nabídku různých druhů whisky. K dispozici je i noční klub v hotelu Silberhorn. Párty do pozdních nočních hodin můžete zažít v "Blue Monkey Club". Apres ski ve městě Wengen je však relativně tiché a odehrává se většinou v barech. Rozhodně to není místo pro "tvrdé a noční" párty. Ve městě také najdete asi 20 restaurací, s širokou nabídkou pokrmů ze sezónních švýcarských specialit, ale existuje zde i několik italských restaurací a steakhouse. V jednom z nejlepších - Hotelu Schönegg, se podává mezinárodní kuchyně. Restaurace Allegro v hotelu Sunstar Hotel má pověst pro své čínské fondue a dobrý výběr vegetariánské kuchyně, zatímco Hotel Regina je místo pro francouzské stolování. 

 

Zájezdy do Wengen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Wengen


Sportovní aktivity ve městě Wengen však nejsou omezeny jen na sjezdovky. Region Jungfrau je například opravdovým rájem pro milovníky sáňkování. V Grindelwaldu existuje celkem 70 km sáňkařských drah. "Big Pintenfritz" je 15 km dlouhý, "Fox Run" ve Wengen 4,5 km a 3 km dlouhá "Eiger Run" je ve večerních hodinách osvětlena. Do horského prostředí se můžete vydat prostřednictvím zimních turistických stezek nebo na sněžnicích. Zabruslit si pak můžete na kluzišti v centru obce. Ve vesničkách v údolí pod sjezdovkami rezortu Kleine Scheidegg - Männlichen - Wengen se dočkáte široké nabídky aprés-ski aktivit, které vzhledem k vyhlášenosti střediska, nepřekvapí. Kromě obligátních restaurací, barů a obchodů můžete počítat i s bazénem, kluzištěm či wellness centrem. Rozhodně byste si však neměli nechat ujít výjezd zubačkou na nejvýše položenou železniční stanici Evropy v horském sedle Jungfraujoch (3 454 m). Volný čas lze ovšem trávit i méně náročným způsobem - zajímavá je například návšteva Mystery Parku u Interlakenu, který provozuje nadace známého ufologa Ericha von Dänikena. V parku se dozvíte vše o největších záhadách na Zemi - egyptskými pyramidami počínaje a mayskou civilizací konče.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Grindelwald

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-6 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje