Nauders - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Nauders je obec v Tyrolsku, která se nachází 29 km jižně od města Landeck (hlavní městě okresu). Nauders... to je zimní ráj na Reschenpass, což je horský průsmyk v tyrolských Alpách, západně od průsmyku Brenner a na východ od Via Mala. Lyžařská oblast Reschenpass je tvořena působivými - 3 000 m vysokými horami v Rakousku, Itálii a Švýcarsku. Díky této oblasti vysoké nadmořské výšky je zimní zábava zaručena od prosince až do konce dubna. 116 km sjezdovek tak nabízí dostatečnou jistotu sněhu.
Lyžařské středisko Nauders (oblast Tyroly) se nachází ve vzdálenosti 657 km od Prahy a 719 km od Brna

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Nauders

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Nauders

Pod dohledem Mataunkopf a Pienkopf (2 800 m) se v samém srdci "magického trojúhelníku", na rakousko-italskošvýcarském pomezí, v náhorní plošině s proslulým jezerem Reschensee, v krásném a zalesněném údolí, v nadmořské výšce 1 365 m nad mořem, nachází okouzlující vesnička Nauders. Jedním z charakteristických znaků této obce je zámek Naudersberg a její okolí s impozantními skalnatými útesy, zalesněnými svahy, hlubokými roklemi a tyčícími se vrcholy je prostě úchvatné. Nauders je navíc považováno za jedno z nejvíce zasněžených míst Rakouska. Historické centrum Nauders je chráněnou oblastí a charakter vesnice zůstal do značné míry neporušený.

 

Atrakce střediska

Lyžařský areál Bergkastel Nauders patří mezi nejkrásnější lyžařské oblasti v celém Rakousku. Jeho rozmanité slunečné svahy, které se rozprostírají v nadmořské výšce od 1 400 m až do 2 850 m, jsou většinou celou zimní sezónu celé zasněžené. Vzhledem k tomu, že lyžařský areál disponuje i moderním zasněžovacím zařízením, ideální podmínky mohou být zachovány až do jara. Lyžováním v Nauders se tak rozumí velmi dobře upravené sjezdovky, od jednoduchých, až po těžké a bohatý program pro rodiny s dětmi. A protože tato obec udržovala krok s vývojem doby, je dnes Nauders moderním a také i mezinárodním střediskem nejen zimní, ale i letní rekreace. Prvotřídní lyžařská oblast „Bergkastel“ byla za posledních několik let modernizována a stala se tak perlou mezi tyrolskými top-lyžařskými regiony. Nádherné panorama, široké svahy, absolutní jistota sněhu, ale i útulné chaty, atrakce pro boardery a carvery, lyžařské školy a to nejlepší: téměř žádné čekací doby, tak to je lyžařský areál Bergkastel Nauders.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Nauders samotné nabízí perfektně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje celkovou délku 70 km sjezdovek, na které vás přepraví 1 kabinková lanovka, 6 sedačkových lanovek a 6 pom. Nauders nabízí 29 km lehkých sjezdovek, 30 km středních sjezdovek a 11 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast Reschenpass (Nauders, Schöneben, Haider Alm) pak nabízí celkem 120 km km sjezdovek, na které přepraví až 35 000 osob/hod 3 kabinkové lanovky, 11 sedačkových lanovek a 10 pom. Oblast Reschenpass nabízí 44 km lehkých sjezdovek, 52 km středních sjezdovek a 24 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Landeck

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje