Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Sauze d'Oulx


V první řadě vás v samém srdci Sauze d'Oulx překvapí velké množství útulně zařízených rustikálních restaurací, chatek a kaváren, které vám nabídnou nejen trochu pobytí, ale zejména vám umožní vychutnat si pár kouzelných okamžiků zimní pohody. Také místní specialitky, jako jsou polenta s houbami nebo gnocchi s roztaveným sýrem vás zcela jistě posílí po aktivním dni na sjezdovce. Například v Ciao Pais si můžete odpočinout při praskajícím ohýnku v krbu. Večer se pak veškeré dění přesune do místních diskoték, barů a hospůdek a dá se říci, že zde panuje skvělá "internacionální náladička". Návštěva après ski v sousedních střediscích Via Lattei taktéž stojí rovněž za to. Kdo chce být po dni stráveném na lyžích ještě sportovně aktivní, toho zvou na procházku zimní stezky nebo se můžete vydat na procházku ve sněžnicích. Après ski v Sauze d'Oulx je známé jako živé a zářivé, nicméně má i svůj puritánský aspekt. Existuje spousta míst, kde můžete strávit relaxační večer po dlouhém dni na lyžích, jako např. Il Capricorno na svazích nebo restaurace Il Cantun či Peccora. Mezi non ski aktivity se zde řadí jednodenní výlety do Turína, Fenestrelle tvrz, kuželky, zimní bruslení na krytém kluzišti, multikino nebo týdenní trh.

 

Zájezdy do Sauze d'Oulx

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Sauze d'Oulx


Pokud však hledáte dobré místo, kde si v klidu vychutnat vynikající koktejl po dni stráveném na sjezdovce, Moncrons vás zcela jistě nezklame. Hned vedle Moncrons najdete The Derby bar, který se může pochlubit i velkým otevřeným ohněm a sledováním videa. Populární je i Bar Mira a Ghost bar. Každý čtvrtek večer vám živou hudbu nabídne Il Lampione a směs italské a anglické hudby Bar Vagabondi’s. Většina barů zůstává otevřená pozdě do noci, ale pokud hledáte "něco" k tanci do ranních hodin, Sauze má k dispozici i noční klub. Sauze d'Oulx má k dispozici také více než 30 restaurací, namátkou bychom zmínili například Del Falco (nabízí kompletní a la carte menu), L'Ortiche (nachází se těsně před vjezdem do starého města a nabízí typické italské pokrmy), La Griglia (jediná restaurace v Sauze, která si zachovala původní kamna na dřevo a nabízí kompletní nabídku pokrmů) nebo i Sugo, kam můžete vyrazit, pokud jste milovník těstovin.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Turin

Aktualizováno 12/03/2016 23:50většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje