Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Oberstdorf


Již dlouho je Oberstdorf mezinárodně známý pro své perfektní lyžařské podmínky. V neposlední řadě se zde také nacházejí i jedny z nejmodernějších lyžařských skokanských můstků na světě. 2,5 milionů návštěvníků ročně nenechá však nikoho na pochybách, že se v Oberstdorfu dá zažít opravdu krásná zimní dovolená. Málo frekventovaný resort je atraktivní zejména u rodin s dětmi, kvůli svému příjemnému klimatu a skvělým volnočasových aktivitám. Příznivci zimních sportů si zde přijdou na své. Nabídka aprés-ski aktivit je v oblasti Oberstdorfu vskutku bohatá. Vesnice se rozvíjela v poklidu, bez výraznějších událostí, a podařilo se jí dospět do vynikajícího sportovního střediska s moderním vybavením, včetně plaveckých bazénů, kluziště a olympijského skokanského můstku. Okolí je vhodné pro provozování zimní turistiky, neboť v tomto regionu naleznete 140 km upravovaných cest. V bohaté nabídce sportovních aktivit nechybí ani airboarding, snowbike, snowscooter, zorb a nebo metaná. Kdo by raději chtěl vyzkoušel netradiční zábavu, může si postavit vlastí iglú nebo přenocovat v iglú vesničce na Nebelhornu, která má svůj vlastní bar.

 

Zájezdy do Oberstdorf

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Oberstdorf


Místní centrum zimních sportů, disponující třemi kluzišti, nabízí kromě hokeje a curlingu dokonce i kurzy krasobruslení. Po zábavě na sjezdovkách vás také zdejší horské chaty, bary a restaurace budou zvát na párty a večeře. Vedle lyžování na vás čekají i četné aktivity, jako např. relaxace v bazénu, jízda v psím spřežení nebo slaňování napříč fascinující krajinou Kleinwalsertalu. Příjemnému večeru v Oberstdorfu / Kleinwalsertalu nestojí nic v cestě. Kdo to rád šťavnatěji, ten si rozhodně musí zajít do "Steinbockalm" v Mittelbergu (Rakousko), kde může uplynulý den rozpustile oslavit. Večer je nabízena taneční hudba pro mladé (i ty o něco starší), kteří se však mladí stále cítí. Zatancovat si můžete samozřejmě i v jiných barech a na diskotékách, které jsou vám k dispozici v Oberstdorfu. Kdo však nemá náladu na hlučný večer, může si zajít na něco dobrého do některé místní restaurace a nechat se zlákat místními lahůdkami. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Oberstdorf

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje