Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Vrátna dolina


Vrátnou dolinu asi není lyžařům třeba představovat. Vrátná dolina je navíc jedním z nejhezčích středisek na Slovensku. Toto tradiční lyžařské středisko leží 70 km od hranic s Českem, proto není divu, že vždy bývalo oblíbenou destinací zejména mezi lyžaři z Ostravska, Zlínska a Olomoucka. Vrátna dolina je významným a především vyhledávaným střediskem nejen letní, ale i zimní turistiky, lyžování a sportovních aktivit v průběhu celého roku. Je to čarovná dolina v krivánskej časti národního parku Malá Fatra a na svoje si zde přijdou i vyznavači snowboardingu, extrémního lyžovaní či skialpinizmu. 4 lokality (PASEKY - POLUDŇOVÝ GRÚŇ - CHLEB - PRÍSLOP) a každá jiná. Nejbližší příležitostí pro aprés ski vyžítí jsou tři chaty / hotely, nacházející se poblíž vleků - chata Vrátna (u dolní stanice kabinky na Chleb), hotel Boboty (ležící v sousedním údolí a nabízející krytý bazén, saunu a masáže) a hotel Pod sokolím v areálu Tížinka. K dispozici je i hotel Rozsutec, který nabízí krytý bazén, vířivku a sauny - bylinná, solná, parní a Relaxačně - informační centrum Terchovec, kde najdete krytý bazén, dětský bazén, relaxační bazén, vířivku a saunu (finská i parní).

 

Zájezdy do Vrátna dolina

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Vrátna dolina


Další možnosti pro relaxaci najdete v Žilině nebo v termálních lázních Rajecké Teplice (bohužel vzdálené 40 km od Vrátné). Samoobslužná restaurace Panorama ve vrcholové stanici KLD Chleb vám poskytne také pohodlné občerstvení, s jedinečným panoramatickým výhledem na kouzelnou Vrátnou dolinu a její vrcholy. Restaurace je navíc také tím nejoblíbenějším výchozím bodem pro všechny hřebenové túry a výstupy na vrcholy Velkého Kriváně, Malého Kriváně nebo Chlebu. Vrátná dolina je také vhodným centrem pro provozování sportovních aktivit, ať už jde o sjezdové lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, paragliding a nebo i o zimní turistiku. Za návštěvu rozhodně stojí obec Terchová, která leží na úpatí NP Malá Fatra a je rodištěm známého lidového hrdinu Juraje Jánošíka. Nachází se zde množství znamenitých kulturních památek, jako např. Kostel sv. Cyrila a Metoděje, v němž je během Vánoc umístěn dřevěný vyřezávaný betlém. Nabízí se i Muzeum Kysucké dědiny v Nové Bystrici - Vychylovce, obec Zázrivá (10km), známá výrobou sýrových karabáčků a oštiepků, hrad Strečno (20km) nebo i Starý Hrad (20km).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zilina

Aktualizováno 13/03/2016 01:30zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje