Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Zell am Ziller


V Zillertalu se již stalo tradicí, že po dlouhém dni stráveném na sjezdovce je skoro nutné si zajít na zasloužený drink. Zillertal Arena také patří k nejznámějším místům pro perfektní après ski. Spousta sněhových barů a horských chat vás zve k flirtování a nespoutanému slavení. Přímo ve středisku Zell jsou zde pro pártychtivé návštěvníky připraveny podniky, jako například Kreuzwiesenalm, Saustad’l nebo bar Tuxer Pfiff. Po studeném dni lyžování není nic lepšího, než se znovu zahřát při tanci v après ski baru. Spokojeni proto budete i ve velmi oblíbeném Jogg'l Kessl nebo v Krocha Alm, Disco MTS - Toni's Skistadl, Cocktailbar im Englhof, Ferdl's Bar im Jörglerhof, Hotelbar im Hotel Bräu, Hili Bar, Taverne Tirolerkeller im Tirolerhof, Das Bock či Gipfeltreff Lounge im Posthotel. Svůj perfektní lyžařský den můžete hned zakončit třeba i vedle dolní stanice Rosenalmbahn Karspitzbahn. Všechny tyto příjemné hostince, útulné hospody, stylové salónky, malá bistra a krásné kavárny vás všechny zvou do střediska Zell, kde si můžete pochutnat i na tradiční tyrolské kuchyni.

 

Zájezdy do Zell am Ziller

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Zell am Ziller


Nespavcům lze určitě doporučit diskotéku "Almbar MTS", kde se můžete bavit a tancovat až do časných ranních hodin. Jako alternativa pro krásný večerní program se pak nabízí procházka po 20 km dlouhé osvětlené promenádě nebo návštěva 7 kilometrů dlouhé přírodní sáňkařské dráhy. Ta slibuje razantní sjezd a pohodlně se sem dostanete z lanovky Gerlosstein. K oblíbeným zdejším atrakcím patří i zábavní park "Arena Coaster", který se může chlubit první horskou dráhou v Alpách. Vedle toho nabízí lyžařské středisko všem milovníkům sportovních aktivit také umělé kluziště, tenisovou halu, kuželnu a aqua park. Osvětlená ledová plocha pak láká návštěvníky nejen na klasické bruslení, ale i na hokej. Milovníkům přírody pak doporučujeme projížďku v koňském spřežení nebo výlet ve sněžnicích po nádherně zasněžené krajině okolí Zell. Skvělou zábavu nabízí také více než 30 chat a barů, které jsou rozmístěny po celé oblasti. Okolí je velmi vhodné také pro zimní turistiku.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ramsau

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje