Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Campitello


Lyžařské středisko Campitello je hned po Canazei nejživějším místem ve Val di Fassa a legrace zde rozhodně nekončí na sjezdovkách. Na návštěvu vás zvou zdejší nesčetné chatičky, později se pak náladička přesouvá do barů a diskoték. Pro ty, kteří touží po odpočinku, jsou zde připraveny pěkné restaurace, které lákají svými dobrůtkami místní kuchyně. I co se aktivit volného času týče, vám zde nebude nic chybět. Milovníci sportovních aktivit mohou navštívit sportovní centrum s horolezeckou stěnou, vyzkoušet si carling nebo si jít zabruslit na přírodní kluziště. Dobře se bavit však můžete i ve 2 km vzdáleném Canazei, kde je  na diskotékách a v místních barech otevřeno až do nejdelší noci. Zde také můžete využít i welness při plaveckém bazénu přímo v Canazei.

 

Zájezdy do Campitello

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Campitello


V rámci aktivního odpočinku se nabízí bowling, fitness, kino s divedelním centrem v Marmoladě nebo Ladinské muzeum. Na milovníky zimních sportů zde čeká i snow tubing, hang-gliding a paragliding. Přímo v Campitellu si můžete zasportovat ve sportovním centru Ischia (nedaleko lanovky Col Rodella), nejzajímavější je asi možnost lezení a kurzy golfu pro začátečníky. Dá se však říci, že après-ski v Campitello je "tiché" a větší možnosti lze najít až v nedalekém Canazei nebo Moena. V Campitello samotné jsou některé pěkné restaurace a několik teras, kde si můžete vychutnat vynikající italskou kuchyni. A i když to není obrovský resort, existuje zde několik rušných barů, včetně Ton Tin Rock Baru a Da Giulio.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje