Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Garmisch - Zugspitze


Od nabídky aprés-ski v tomto lyžařském středisku můžete očekávat opravdu hodně. V Garmisch-Partenkirchenu nemusí mít vaše přání vůbec žádné hranice. Různé kluby, hospody, bary a diskotéky lákají k vydatné zábavě après ski. Také tradiční sněhové bary a horské chaty se postarají o tu správnou atmosféru po celodenním lyžování. Nejlepším místem pro všechny snowboardery a lyžaře je bar na "Sonn Alpin", který se nachází přímo na vrcholu Zugspitze. Večer byste si pak rozhodně neměli nechat ujít návštěvu kasina. "Ga-Pa" nabízí mnoho možností, jak se odreagovat po celodenním lyžováni. Můžete si zajít do bazénu se saunou, do lázní ("Ga-Pa" je rovněž lázeňské město), na bowling, kulečník nebo šipky. Garmisch-Partenkirchen je v Německu číslo jedna také co se týče jiných zimních disciplín: čeká tu na vás 110 km turistických stezek, pěší túry, sáňkování, curling, bruslení a dokonce i výlet balónem nebo na rogalu. Nebo si prostě udělejte jen pěkný výlet po roklinách "Partnachklamm". O pořádnou zábavu se postará také náročná - 3,9 km dlouhá sáňkovací dráha na Hausbergu. Známá je i strmá trať z Partnachalmu, na které se každý rok 6. ledna konají sáňkařské závody Hornschlittenrennen.

 

Zájezdy do Garmisch - Zugspitze

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Garmisch - Zugspitze


Opravdovou romantickou noc ve dvou můžete zažít také v Iglů vesničce na Zugstpitze. Vedle sportovních možností můžete vyrazit i za kulturou: na koncerty vážné hudby ("Ga-Pa" je rodištem Richarda Strausse), do divadla nebo kina. Lázeňské místo nabízí také pestrý zábavný program a další sportovní nabídku pro příjemně strávené chvíle i mimo sjezdovky, jako třeba ledové kluziště nebo i tenisové kurty. Novoroční skoky na lyžích, sjezdovka Kandahar, mezinárodní atmosféra, noční život, zábava, kultura, fitness a relaxace, posezení u vína a dobrého jídla - k tomu se pak přidají místní přírodní charakteristiky jako například dech beroucí Zugspitze a Partnachklamm... to je Garmisch-Partenkirchen. V "Ga-Pa" se na rozíl od "vesnic" v jiných lyžařských zemích nudit rozhodně nebudete!

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Garmisch-Partenkirchen

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje