Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Leogang


Lyžařské středisko Leogang nabízí poměrně bohaté après-ski, zejména podél sjezdovek naleznete kromě restaurací i mnoho barů a hospůdek. Diskotéky zde začínají již pozdě odpoledne a zábava v nich končí až nad ránem. Po dni stráveném na sjezdovce se vám otevírá také spousta možností, jak prozkoumat Leogang a jeho pamětihodnosti. Za uměním můžete vyrazit do místního Domu Umění - Nexus, kde se pravidelně pořádají zajímavé výstavy a hudební akce. Také zámek Ritzen hostí stálou expozici, mapující historii a život v regionu. Za návštěvu rozhodně stojí i kaplička Svaté Anny nebo Museum báňského průmyslu ve 4 km vzdáleném Hüttenu. Ten, kdo se chce však i nadále věnovat sportovním aktivitám, ten si v Leogangu přijde rozhodně na své. Od metené přes squash, až po skok padákem - nabídka je zde opravdu velká. Zkrátka vše, co ke správné zimní dovolené patří.

 

Zájezdy do Leogang

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Leogang


Ti, co si potrpí na klid, určitě uvítají trochu romantiky při jízdě koňským spřežením. Pokud si chcete odpočinout a vychutnat si zdejší prostředí, nabízí se i možnost jízdy na saních. Další možností je sjezd noční sáňkovací dráhy, která se nachází asi ve 4 km vzdáleném Asitzu. Milovníci párty zde také nepřijdou zkrátka, možnosti se nabízejí i v Saalbachu nebo Hinterglemmu, které jsou dobře známé pro své párty typu: "Čím větší zima, tím lepší nálada"! A chcete-li si i v zimě vychutnat atmosféru proslulého mnichovského Oktoberfestu, skvělé podmínky pro to najdete v "AsitzBräu" - u horní stanice lanovky Asitzbahn, ve výšce 1 763 m. Všeobecně se dá říci, že lyžařský region Saalbach - Hinterglemm - Leogang je známý pro jeho velkou nabídku après ski, i když v Leogangu je méně dominantní, klidnější, uvolněnější a mnohem tišší.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zell Am See

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje