Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Marilleva / Folgarida


Val di Sole je velmi živá lyžařská oblast, nabízející pestré après ski. Můžete si zde naplánovat zábavný program pro vaši rodinu, plný tradiční snow a aktivit. A to včetně sjezdů s pochodněmi, výletů na sněžnicích nebo bruslení. Také je možné plavání, bowlingové večery nebo i diskotéky či karaoke. Apres-ski v městečku Marilleva je poklidné, avšak především v části Marilleva 900 je na výběr z mnoha restaurací a barů. Vesnička Folgarida (s velmi malebným centrem) je pak zaměřena především na zimní sporty. Během zimní sezóny (kromě vánočního období) je v provozu i Dolomiti Express - vlaková doprava ve Val di Sole, která je zdarma. Nabídku volného času vyplňuje vedle lyžování i lední bruslení, také tenisová hala nebo zimní stadion ve Folgaria a Mezzaně. V této oblasti také můžete objevovat kouzlo zimní krajiny na sněžnicích, kdy vám sníh bude příjemně křupat pod nohama. Doporučujeme také výlet do o něco většího města Malè (asi 20 km) nebo do světově proslulé Madonna di Campiglio (asi 35 km). Tradiční kulinářské lahůdky si můžete vychutnat v některé z mnoha restaurací.

 

Zájezdy do Marilleva / Folgarida

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Marilleva / Folgarida


Ve Folgarii si večer můžete vyrazit na uměle osvětlenou sjezdovku nebo do kongresového centra "Alla Sosta dell’Imperatore", kde se můžete zúčastnit sportovních či kulturních akcí. Kromě zábavy v hospůdkách, barech a klubech se můžete také vydat do divadla nebo relaxovat ve wellness centru. Během sezóny se zde organizuje spousta akcí pro pobavení turistů a tak se zde nikdy nebudete nudit. V místních restauracích si zrelaxujete při dobrém jídle a také i vyzkoušíte místní speciality. Co je lepšího, než se vrátit z lyžařského výletu v jednom z nejkrásnějších lyžařských areálů v Trentinu a vychutnat si poslední sluneční paprsky při skleničce dobrého vína? Právě to vám umožní například i Hotel Alaska. K aktivnímu odpočinku vás pak budou lákat kluziště a horolezecká stěna ve sportovním centru v Mezzaně. Netradiční zážitky nabízí jízda psím spřežením nebo projížďka zimní krajinou na koni. Ve Folgaridě najdete venkovní kluziště, v Marilevě pak kryté tenisové kurty.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje