Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Gstaad


Gstaad, který leží na jižním okraji kantonu Berner Oberland v těsném sousedství frankofonního kantonu Vaud, patří do skupiny luxusnějších švýcarských středisek, kde můžete potkat mnoho celebrit. Přesto Gstaad není známý svým non-stop nočním životem. I když samozřejmě, že místní sjezdovky nabízejí několik živých après ski barů a centrum letoviska má rovněž několik rušných míst. Například u dolní stanice (přímo u sjezdovek) jsou chaty a bary, nabízející pravé après-ski. A to nejen s typickou hudbou a pivem, ale existuje zde mnoho způsobů, jak ukončit úspěšný den na lyžích. Relaxovat můžete na diskotéce v nočním klubu "GreenGo" ve stylu 70. let, který hraje hity právě z této éry. Další možností je "Chlösterli Stall Bar", kde to můžete buď roztočit na parketu nebo si prostě jen vychutnat koktejl v baru. Design interiéru a osvětlení zde umožňuje návštěvám nezapomenutelný zážitek. Již dlouhou dobu oblíbené centrální místo setkávání najdete v "Richi Pub" a "La Cave". Ve městě existuje i několik dalších sofistikovaných nočních klubů, ve kterých se můžete bavit až do 5-ti hodin ráno. 

 

Zájezdy do Gstaad

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Gstaad


Lyžování je zde však pouze jednou z možností, jak strávit vaši dovolenou. Vedle mnoha obchodů můžete zavítat i do místního kasina. Lyžařský areál nabízí také mnoho dalších zimních zařízení a aktivit, k dispozici je tak snowboarding, jízda na saních, horolezecké a fitness centrum, curling, let horkovzdušným balonem, krytý bazén a nebo i tenis. Také kina, koncerty a dobré jídlo tvoří après-ski v Gstaadu. Okolím vede i několik desítek kilometrů výborně upravovaných turistických tratí, kvalitní zázemí v podobě spousty přírodních i upravovaných tratí zde má i sáňkování. Další nabízené aktivity jsou bruslení, snowkitening, snowgolf, lezení na ledové stěně, bowling a kuželky. Centrem zábavy je samotný Gstaad a kromě již zmíněného kasina zde můžete navštívit i krytý bazén, spojený s relaxačním centrem. Místní zvláštností je pak Snow golf na devitíjamkovém hřišti a pro ty, kteří by si chtěli zalyžovat po setmění, nabízí se Wispile a Rinderberg. Sportovně založení turisté mohou také zažít i dobrodružné sportovní akce - např. zimní kurz "Yetti -Trail", s následnou stavbou iglú, až po razantní jízdu saněmi taženými psy. Gstaad skytá mimořádně příznivé podmínky pro lety horkovzdušných balonů a proto se zde každoročně konají i závody v horkovzdušném létání. K zajímavým atrakcím patří například možnost seskoku z helikoptéry na lyžích.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Gstaad

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje