Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Ramsau - Dachstein


Après ski v lyžařském regionu "Ski Amadé" začíná už v tradičních barech "pod děštníkem", hned u dolní stanice lanovky. Velmi oblíbený je např. "Charly's Treff" na Planaii. Mnohé chatky, které se nacházejí podél sjezdovek, vás navíc zvou nejen na příjemné posezení, ale i na dobré jídlo. V pozdějších hodinách pak najdete v Ramsau hned několik možností, jak strávit večer plný zábavy. Tradiční podniky vás zase budou lákat regionálními specialitkami a velmi příjemnou atmosférou. Kdo má však večer ještě chuť na tancování a noční párty, tomu doporučujeme výlet do asi 7 km vzdáleného Schladmingu, kde se skalní fanoušci après ski scházejí hlavně okolo horní stanice lanovky Planai. Zajímavou alternativou také mohou být procházky na sněžnicích, procházky s pochodněmi, lyžařské tůry nebo jízda koňským spřežením. V okolí se nachází asi 70 km cest pro saně tažené koňmi. Nechybí zde však ani sáňkovací dráhy, které najdete například na kopcích Hochwurzen nebo Rittisberg. V areálu pak můžete využít i osvětlenou noční sáňkařskou dráhu. Sportovní vyžití dále nabízí i kuželková dráha, horolezecká stěna v hale, tenis v hale a nebo kluziště. Pro zvednutí hladiny adrenalinu v krvi se pak nabízí snowrafting, paragliding, skiflyinig nebo snowtubing. Relaxovat můžete v aquacentru a areálu se saunami.

 

Zájezdy do Ramsau - Dachstein

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Ramsau - Dachstein


Okolím Ramsau také vedou široké turistické cesty, které jsou po celou zimu velmi dobře upravovány. Také zde můžete využít tří okruhů vhodných k procházkám. V Ramsau se nachází i "prožitkový park", který je vybaven barem s jevištěm, lanovou dráhou, billiardem, stolním fotbalem, šipkami, stolním tenisem atd. Netradiční prožitek na vás také čeká na ledovci Dachstein, kde můžete obdivovat ledový palác. Dachsteinský ledovec Ramsau, který se nachází v nadmořské výšce až 2 700 m a je znám spíše jako oblast letního setkávání běžkařů, také nabízí nespočet lyžařských túr. Nejlepší způsob, jak poznat krásy regionu, je tzv. Rakouská národní ski túra - Dachsteinský přejezd. Jedná se o 20-ti kilometrovou trasu a její zdolání trvá zhruba 4 - 5 hodin. Z Obertraun je pak přichystaný zpáteční transfer do Ramsau (nutná rezervace).

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ramsau

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje